Okunma

YouTube’un Yeni Dizaynı Aktif Oldu


02 Aralık 2011 Cuma 14:00
YouTube’un Yeni Dizaynı Aktif Oldu

En büyük video paylaşım sitelerinden olan YouTube’un dizaynının değiştiğini ve bazı kullanıcılara açıldığını sizlere geçtiğimiz haftalarda duyurmuştuk. Hatta yeni dizaynı aktif etmenin basit bir yöntemini de sizlere aktarmıştık. Artık bu tarz işlemler yapmanıza gerek kalmadı, çünkü YoTube’un yeni dizaynı herkese açıldı.

Gri ağırlıklı bir tasarıma sahip olan yeni YouTube tasarımı sosyal ağ entegreli bir sisteme sahip. Anasayfası da köklü değişikliğe uğramış. Üye girişi yapmayanlar sadece kategorilerle karşılaşırken üye girişi yapmış olanlar için sol taraf komple üye ekranı halini alıyor. Buradan kategorilere ve takip edilen kullanıcılara ulaşmak mümkün. Bu kısmın kullanıcılar tarafından özelleştirilebildiğini de belirtelim.

Bugünden itibaren YouTube’a girdiğinizde baştan sonra yenilenmiş YouTube ile karşılaşacaksınız.
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube’un Yeni Dizaynı Aktif Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube’un Yeni Dizaynı Aktif Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube’un Yeni Dizaynı Aktif Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "