Okunma

Yurt Dışında Avea Prime Avantajları


22 Ağustos 2014 Cuma 01:31
Yurt Dışında Avea Prime Avantajları

Avea’nın özel müşterileri için sunduğu Prime tarifeleri hem fiyat avantajı sağlıyor hem de kullanıcılarına hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok imkân sağlıyor. Bu imkânların başında da yurt dışında internet kullanımı için satın alabileceğiniz paketler geliyor.

Avea Prime sayesinde yurt dışına çıktığınızda kullanabileceğiniz bir kota satın alabilir dolaşım nedeniyle oluşabilecek yüksek veri kullanımı ücretlerine maruz kalmazsınız. Yurt dışına çıktığınızda veya çıkmadan evvel ufak bir işlem yaparak Avea’nın avantajlı yurtdışı internet paketlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Ne yapmak gerekiyor?

Hâlihazırda Avea Prime tarifelerinden bir tanesini kullanıyorsanız kota satın almak için SMS atmanız yeterli.

:: PY yazıp 3910’a gönderin

Bu şekilde yurt dışına çıktığınızda dolaşım ücretlerinden etkilenmeden kullanabileceğiniz bir kotanız oluyor ve kullanımınıza kıyasla yüksek bir internet faturasıyla karşılaşmıyorsunuz.

Daha fazla bilgi almak ve kullanım ayrıntılarını öğrenmek için Avea’nın sizler için hazırladığı sayfaya gidebilirsiniz.
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yurt Dışında Avea Prime Avantajları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yurt Dışında Avea Prime Avantajları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yurt Dışında Avea Prime Avantajları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "