Okunma

Yurt Dışında İş Bulmak


07 Aralık 2008 Pazar 16:11
Yurt Dışında İş Bulmak

Bilgi teknolojileri firmaları, bazen ihalelere katılabilmek, bazen de belli destek ve dağıtımcı düzeylerine yükselebilmek için sertifikalı bilişim elemanı arıyorlar. Bunun dışında işverenler, sadece rutin işleri yapan teknik eleman değil, kendini geliştiren ve bilerek iş yapan elemanları tercih ediyor. Bu nedenle iş görüşmelerinde sertifikalar en çok konuşulan konu oluyor.

Sertifikalar Neden Önemli?

:: Kurumlar, sertifikalı profesyonellerle çalıştıkları sürece bilişim altyapısında oluşan problemlerden kaynaklanabilecek her türlü iş ve para kaybını engellemek için gerekli kaynaklara sahiptirler.

:: Sertifikalı profesyonellerle çalışan kurumlar, ihtiyaçlarını daha iyi belirleyerek gerekli olan çözümleri çok daha iyi planlayabiliyor ve birlikte çalıştıkları çözüm ortaklarından en yüksek verimi elde edebiliyorlar.

:: Pek çok insan, sertifikalar yani kariyerleri için ödedikleri paranın geri dönüşünü sağlayacak işler bulabiliyorlar. Sertifikasyon programlarını iş bulmak için bir araç olarak düşünebiliriz.

:: Konu hakkında merak ettiklerinizi AcademyTech uzmanlarına sormak için tıklayın.

Yazan: Özcan Yıldız – Genel Müdür / AcademyTech
Bilgi için: AcademyTech
Tel: (216) 550 44 22
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yurt Dışında İş Bulmak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yurt Dışında İş Bulmak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yurt Dışında İş Bulmak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "