Okunma

Yurt dışından ürün getirmeye sınır geldi! 5 Çayı #218


11 Temmuz 2019 Perşembe 15:14
Yurt dışından ürün getirmeye sınır geldi! 5 Çayı #218

Teknoloji dünyası adına yoğun ve hızlı bir hafta geçerken, teknoloji gündeminde de oldukça ilgi çekici konular yer aldı. Bu konulardan bazıları ise getirdiği yeniliklerle kullanıcıları üzdü. 5 Çayı‘nın 218. bölümünde yurt dışından gelen ürünlere koyulan sınırlamaları ve gündemin en yoğun teknoloji konularını mercek altına alacağız. Canlı yayınımız saat 17:00’da başlıyor.

Yurt dışından ürün getirmeye sınır geldi! 5 Çayı #218

Bir ShiftDelete.Net klasiği olan 5 Çayı’nın bu haftaki bölümünde yeni haberler üzerine sohbet edeceğiz. Teknoloji gündemini de ilgilendiren yurt dışından ürün getirmeye sınır haberinden tutun da General Mobile‘ın en yeni güncellemeleri ve Huawei’nin baskılara rağmen güncelleme vermeye devam etmesine kadar birçok konuda samimi sohbet sizi bekliyor olacak. Canlı yayın saat 17.00‘da başlayacak.

5 Çayı konuları neler?

5 Çayı’nda konuştuğumuz konular ile ilgili daha detaylı bilgilere aşağıdaki haberlerimizden ulaşabilirsiniz.

Geçen hafta yayınlanan bölümü kaçırdıysanız aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yurt dışından ürün getirmeye sınır geldi! 5 Çayı #218”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    5 adet yeterli zaten

" Yurt dışından ürün getirmeye sınır geldi! 5 Çayı #218 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yurt dışından ürün getirmeye sınır geldi! 5 Çayı #218 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yurt dışından ürün getirmeye sınır geldi! 5 Çayı #218 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "