Okunma

Yurtdışındaki Avealılar Avantajlı Konuşacak


28 Aralık 2012 Cuma 01:14
Yurtdışındaki Avealılar Avantajlı Konuşacak

Avea, müşterilerini yeni yılda da ayrıcalıklarla buluşturmaya devam ediyor. Avealılar “Yılbaşı Kampanyası” kapsamında yurtdışındayken sevdikleriyle çekinmeden konuşabilecekler.

Müşterilerini özgürleştiren kampanyalarla fark yaratan Avea, düzenlediği yılbaşına özel kampanyası ile 28 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında 30 ve 90 dakikalık aylık yurtdışı paketlerini yüzde 50 indirimle sunacak. Kampanya kapsamında 30 dakikalık yurtdışı paketi 19 TL yerine 9,5 TL; 90 dakikalık paketi ise 45 TL yerine 22,5 TL olacak.

Avrupa, Rusya, Amerika, Kuveyt, Bahreyn ve Suudi Arabistan’da geçerli olan yurtdışı paketleri kapsamında; 30 dakikalık paket almak isteyen Avealıların AY30, 90 dakikalık paket almayı tercih eden Avea müşterilerinin ise AY90 yazıp 5555’e göndermesi gerekiyor.

:: Avea’nın indirimi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Yurtdışındaki Avealılar Avantajlı Konuşacak”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu kampanyada Burkine Faso yoksa, bana faso fiso.. Avrupa da suudi de işim yok..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Ülke sayısı az. Bu ülkeler dıdında kampanya sıda yok. Yurt dışında svea yüzunden telefon u kapatmak zorunda kaldım.

  3. lokman686868 dedi ki:

    burdakiyle aşağı yukaır aynı gibi görünüyor milli gelirleri baz alırsak

" Yurtdışındaki Avealılar Avantajlı Konuşacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yurtdışındaki Avealılar Avantajlı Konuşacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yurtdışındaki Avealılar Avantajlı Konuşacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "