Okunma

Yurtdışındaki Cepleri Aramak 1 Kontör!


12 Haziran 2009 Cuma 06:19
Yurtdışındaki Cepleri Aramak 1 Kontör!

Vodafone’nun yeni seçeneği “Tek Dünya” ile Türkiye‘den dünyadaki Vodafone abonelerini aramanın dakikası 1 kontör / 19 kuruş olarak belirlendi.

Tek Dünya tarifesini seçen Vodafone‘nun tüm faturalı ve ön ödemeli aboneleri, tarifelerini değiştirmeden, 18 ülkedeki yaklaşık 200 milyon Vodafone abonesini tüm vergiler dahil dakikası sadece 0,19TL/1 kontöre arayabilecek. Vodafone Tek Dünya seçeneği için aylık sabit ücret, tüm vergiler dahil 1,99TL/19 kontör.

Nasıl Kayıt Olunur?

Vodafone Tek Dünya seçeneğine kaydolmak için “TEKDUNYA ABONE” yazıp 7048‘e kısa mesaj göndermek yeterli. 31 Aralık 2009 tarihine kadar bu seçeneği tercih eden abonelerden ise aylık sabit ücret alınmayacağı duyuruldu.

Faydalanılan Ülkeler

Vodafone Tek Dünya seçeneğiyle aranabilen Vodafone operatörleri: Arnavutluk, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Mısır, SFR Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Portekiz, Romanya, İspanya, İngiltere, Hindistan.

Tek Dünya‘da konuşmalar, abone tarifesinden bağımsız, 60 saniyede bir ücretlendirilecek.

:: Bu tarifeden faydalanmayı düşünüyor musunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yurtdışındaki Cepleri Aramak 1 Kontör!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    belçikaya da istiyoruzzzzzz msn de sesli görüşmekden anamız ağladı belçikaya da yapsınlar bende vodafone alayım

" Yurtdışındaki Cepleri Aramak 1 Kontör! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yurtdışındaki Cepleri Aramak 1 Kontör! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yurtdışındaki Cepleri Aramak 1 Kontör! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "