Okunma

Yurtiçi Kargo Tatil Beldelerine Çıkarma Yaptı


24 Haziran 2013 Pazartesi 13:08
Yurtiçi Kargo Tatil Beldelerine Çıkarma Yaptı

Yurtiçi Kargo, 760’dan fazla şubesine ek olarak, birer gezici şube özelliği ile hizmet sunmuş olduğu “Mobil Şube” sayısını arttırdı. Bu çerçevede Yurtiçi Kargo, yoğun gönderisi olan kurumsal ve bireysel müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için başta Alaçatı, Fethiye, Kuşadası, Marmaris gibi tatil beldeleri olmak üzere mobil şubeleri ile hizmet verecek.

Özellikle kargo alım ve dağıtım potansiyeli yüksek bölgelerde ve tatil beldelerinde faaliyet gösterecek olan “Yurtiçi Kargo Mobil Şube”lerinde; Yurtiçi Kargo çalışanları, mevcut olan PC, yazıcı ve benzeri ekipmanlar ile fatura kesebilecek, nakit ile tahsilat yapabilecek ve 3G bağlantısı ile Yurtiçi Kargo’nun Kargo Operasyonları Sistemi (KOPS)’u etkin bir şekilde kullanabilecekler.

:: Yurtiçi Kargo Mobil Şubesini kullandınız mı?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yurtiçi Kargo Tatil Beldelerine Çıkarma Yaptı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Reklamlar.

" Yurtiçi Kargo Tatil Beldelerine Çıkarma Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yurtiçi Kargo Tatil Beldelerine Çıkarma Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yurtiçi Kargo Tatil Beldelerine Çıkarma Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "