Okunma

Yüzüğün Hükmü Bu Sefer Kuzeyi Vuruyor


29 Haziran 2009 Pazartesi 06:42
Yüzüğün Hükmü Bu Sefer Kuzeyi Vuruyor

İnternetteki telif hakkı belgelerini sürekli takip eden bir blog, şimdiye kadar hiç duyurulmamış bir Yüzüklerin Efendisi oyununun varlığını keşfetti. “The Lord of the Rings: War in the North” ismiyle haziran ayı içinde yapılan telif başvurusunun sahibi ise, yakın zamanda Warner Bros. adına Aragorn’s Quest’in telif haklarıyla ilgilenen Saul Zaentz Company.


Sauron’un ordularıyla bir kez daha karşı karşıya geliyoruz

Yeni oyunun isminden anlaşıldığı kadarıyla, bu sefer kitaplarda pek bahsi geçmeyen Orta Dünya‘nın kuzey bölgelerine gidip, Elflerin ve Cücelerin Mordor ordularıyla yaptıkları çetin savunma muharebelerini ziyaret edeceğiz.

:: Yeni bir Yüzüklerin Efendisi oyunu ilginizi çeker mi?

Yazan: Uğurcan Orçun
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yüzüğün Hükmü Bu Sefer Kuzeyi Vuruyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bekliyoruz…

" Yüzüğün Hükmü Bu Sefer Kuzeyi Vuruyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yüzüğün Hükmü Bu Sefer Kuzeyi Vuruyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yüzüğün Hükmü Bu Sefer Kuzeyi Vuruyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "