Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni fragman geldi


26 Mart 2021 Cuma 08:46
ABONE OL
Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni fragman geldi

Daedalic Entertainment şirketi tarafından geliştirilen Lord of the Rings: Gollum oyunu şimdi nihayet bir tanıtım videosuna sahip. Oynanış odaklı çekilen fragman, beklenen Yüzüklerin Efendisi uyarlaması konusunda hayranları oldukça heyecanlandırdı.

Tüm zamanların en büyük fantastik kitap serilerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi, JRR Tolkien tarafından kaleme alındı. Çocuk kitabı türünde yazılan The Hobbit‘in devamı olarak başlayan roman, sonunda çok daha büyük bir çalışmaya dönüştü. Dünya genelinde 150 milyondan fazla satan seri her zaman ilgi odağı oldu.

2011 yılında Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanan eser, bu alanda da karşılığını buldu ve hayran kitlesini genişletti. Yüzük Kardeşliği, İki Kule ve Kralın Dönüşü filmleri tüm dünyada gişe rekorları kırdı. Şimdiyse sevilen yapıt bir video oyunu haline dönüşmeye başladı. Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği projeden ilk görüntüler yayınlandı.

Lord of the Rings: Gollum oynanış videosu yayınlandı

Yapımcı şirket Deadalic Entertainment, Lord of the Rings: Gollum projesini duyurduğundan bu yana iki yıl geçti. Fakat o zamandan beridir oyunla alakalı fazla görüntü ya da bilgiye ulaşamadık. Hayranlarının nabzını yoklamak isteyen şirket şimdi beklenen projenin “gameplay” videosunu yayınladı.

Yüzüklerin Efendisi oyunu sinema filmlerinden de hatırlayabileceğiniz Smeagol karakterine yoğunlaşacak. Tek Yüzük tarafından baştan çıkarılıp Gollum‘a dönüşen karakter Sauron tarafından kaçırılacak. Gollum, Barad Dur‘dan kaçmak için sıkı bir mücadele verecek.

Oyunun en ilginç yanı ise mekanikleri olacak. Belirli durumlarda karakterlere Smeagol ya da Gollum olarak davranmaları seçenek olarak verilecek. Dolayısıyla zengin çeşitliliğe sahip heyecanı dinmeyen bir macera ile karşı karşıya kalacağız.

Yüzüklerin Efendisi oyunu ne zaman çıkacak?

Daedalic firması uzun süredir sıkça konuşulan The Lord of the Rings: Gollum oyununu 2022 yılının üçüncü çeyreğinde çıkacak. Beklenen yapım PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox, PC ve Nintendo Switch platformlarına gelecek.
yazarEfrahim Aslan

1998 yılında İzmir'de doğdu. Çeşitli dergilerde karikatür ve yazıları yayımlandı. Teknoloji sitelerinde ise freelancer olarak editörlük yaptı. Şimdi teknoloji editörlüğüne SDN'de devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni fragman geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni fragman geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni fragman geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  2. 2 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  3. 3 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  4. 4 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  5. 5 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  6. 6 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  7. 7 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!
  8. 8 Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme
  9. 9 Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik! Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik!
  10. 10 Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik! Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik!