Okunma

ZeptoLab’ın Yeni Oyunu Belli Oldu


06 Aralık 2012 Perşembe 06:30
ZeptoLab’ın Yeni Oyunu Belli Oldu

ZeptoLab tarafından piyasaya sürülen Cut the Rope şüphesiz ki en başarılı “Casual” oyunlardan biri olmayı başardı. Bugüne dek 250 milyondan fazla kez indirilen yapımın elde ettiği başarı, ZeptoLab’ın yeni projesine ön ayak olmuşa benziyor.

Zira firma yaptığı açıklamayla bir sonraki projesinin ne olduğunu ortaya çıkardı: Pudding Monsters. Pudding Monsters iki hafta içerisinde piyasaya sürülecek ve oyunun yapımcıları oynanış konusunda oldukça az bilgi vermeyi tercih ediyorlar.

Fakat TechCrunch editörleri oyunu deneme fırsatı bulmuş ve görünüşe göre Cut the Rope‘tan çok daha basit bir oyun ile karşı karşıyayız. Oynanış tamamen pudingin parçalarını bir araya getirmekten oluşuyor ve bunun için ne zamanlamayı ne de fizik kurallarını gözetmek durumundayız.

Oyunun tek zorluğu, pudingin parçaları tahtanın üzerinde bir araya getirilirken yaşanıyor çünkü pudingin parçaları birbirlerine ya da tahtanın kenarlarına değmezlerse yere düşüyorlar. Bu da oyunun sona ermesi anlamına geliyor.

İki hafta bekleyerek ZeptoLab‘ın Cut the Rope’un ardından nasıl bir hamle yaptığını görmeyi heyecanla bekliyoruz açıkcası.

:: Cut the Rope oynadınız mı?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZeptoLab’ın Yeni Oyunu Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZeptoLab’ın Yeni Oyunu Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZeptoLab’ın Yeni Oyunu Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "