Okunma

Zoho Artık Her Yerde


20 Nisan 2009 Pazartesi 04:42
Zoho Artık Her Yerde

Zoho Gadgets adlı minik araçlar, OpenSocial XML desteği olan ya da bir çerçeve embed etmenize imkan tanıyan her sitede; Zoho Docs, Zoho Mail, Zoho Calendar, Zoho Tasks, Zoho Contacts ve Zoho Planner servislerinin önizlemelerini görüntülemenizi sağlıyor.

Örneğin Facebook sayfanıza bir araç ekleyerek, Zoho Docs hesabınızdaki son dokümanları görüntüleyebilir, tek tıkla bu belgelere erişip düzenleyebilirsiniz.

Gmail’de Zoho Kullanın

Zoho Gadgets’ı Gmail’in kenar çubuğuna eklemek için, öncelikle Gmail Labs‘te yer alan “Tüm gadget’ları URL yoluyla ekle” özelliğini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Sonrasında ise istediğiniz Zoho Gadget‘ın URL’sini kopyalayıp yapıştırarak kenar çubuğunda görüntüleyebilirsiniz.

:: Zoho Office kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Zoho Gadgets
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zoho Artık Her Yerde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zoho Artık Her Yerde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zoho Artık Her Yerde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "