Zoom Android uygulaması için yeni özellik!


26 Ekim 2020 Pazartesi 22:30
Zoom Android uygulaması için yeni özellik!

Özellikle pandemi süresince oldukça popüler bir hale gelen çevrimiçi görüşme ve toplantı uygulaması Zoom ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de Zoom Android uygulaması için yeni bir özellik kullanılmaya başlandı. Artık Zoom toplantıları, aynı zamanda farklı bir platformda daha aynı anda gerçekleştirilebilecek.

Zoom Android uygulaması YouTube canlı yayın desteği ile güncellendi

Android mobil işletim sistemi için yayınlanan yeni Zoom uygulaması 5.4.0.434, canlı toplantıları aynı zamanda YouTube üzerinden de canlı yayına ulaştırma özelliğini kullanıma başlandı. Artık mobil üzerinden de YouTube’a canlı yayın Zoom üzerinden gönderilebilecek.

zoom android uygulaması

Buna ek olarak Zoom mobil ve masaüstü tüm platfromlarda uçtan uca şifreleme seçeneği de aktif edilmiş durumda. Nitekim güvenli iletişim konusunda oldukça önemli bir adım atışmış olundu. Yeni güncelleme ile birlikte birçok farklı yenilik de kullanıcılara ulaştırışmış durumda.

Bu özellikler arasıda mobil cihaz üzerinden Microsoft SharePoint paylaşımı ve kanal içerisinde arama geliştirmeleri gibi farklı maddeler de yer alıyor. Şu an için yeni güncelleme, destekli Android işletim sistemi olan kullanıcılara Google Play Store üzerinden ulaştırılmaya başlanmış durumda. Google Play Store uygulama mağazası üzerinden uygulama güncellemeleri kontrol edilebilir.
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zoom Android uygulaması için yeni özellik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zoom Android uygulaması için yeni özellik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zoom Android uygulaması için yeni özellik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  2. 2 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  3. 3 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  4. 4 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  5. 5 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  6. 6 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  7. 7 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  8. 8 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  9. 9 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  10. 10 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!