Okunma

Zune HD’den İlk Görüntü


15 Temmuz 2009 Çarşamba 07:11
Zune HD’den İlk Görüntü

Nvidia’ın Tegra platformunu temel alan Zune HD medya oynatıcı rakiplerine göre daha yüksek bir performans sunmayı amaçlıyor. Ürünün online kaynaklara erişimi ise şimdilik muamma. Çünkü Zune HD için geliştirilecek online uygulamaların çalışmaları ürün piyasaya çıktıktan sonra başlayacak. Apple, iPhone ve iPod Touch‘a erişim için iTunes uygulamasını kullanıyor. Bu uygulama ile cihazın multimedya ihtiyaçlarını karşılayabiliyorsunuz. Microsoft, yeni cihazı için çalışmalar yapmış olsa da kullanıcıların gözünde hala belirsizlik hakim. Araştırmacılara göre Zune HD’nin online kaynaklarının oturması en az iki yılı bulacak.

Zune HD’nin, Eylül ayında ortaya çıkacağı umuluyor. Bir kaç gün önce, Microsoft Xbox 360‘ın proje müdürü, yeni Zune HD’nin bir fotoğrafını Twitter’a yükledi. “Fitret” adındaki kullanıcı resimin dışında ürün hakkında detaylı bir bilgi vermedi. Yukarıdaki resimde gördüğünüz yeni Zune HD multimedya cihazının tasarımı oldukça başarılı gözüküyor. Bakalım önümüzdeki günler Zune HD hakkında neler gösterecek.

:: Microsoft’un yeni multimedya cihazı hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zune HD’den İlk Görüntü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zune HD’den İlk Görüntü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zune HD’den İlk Görüntü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "