Okunma

Zyxel AeroBeam ile Kablosuz Full HD Deneyimi


30 Ocak 2012 Pazartesi 10:30
Zyxel AeroBeam ile Kablosuz Full HD Deneyimi

ZyXEL, Full HD kalitesindeki görüntülerin TV’ye kablosuz olarak aktarılmasını sağlayan yeni ürünü WHD6215 Kablosuz HDMI kitini tanıttı.

Çoklu yayın kaynaklarının HD TV’ye kablosuz olarak bağlanmasını sağlayan ürün, Blu-ray oynatıcı, oyun konsolu, akıllı telefon ve tablet gibi HDMI özellikli her cihazla birlikte kullanılabiliyor.

Cihazlar arasında kolay ve hızlı geçişin sağlanması için bir uzaktan kumanda cihazı da kutu içeriğinde bulunuyor.

Olukça pratik bir kullanıma sahip olan AeroBeam WHD6215, ‘tak-çalıştır’ özelliği sayesinde hiçbir ekstra konfigürasyona gerek kalmadan hemen kullanılabiliyor. Son yılların en popüler gösterim formatlarından olan üç boyutlu görüntüler dahil olmak üzere, 1080p Full HD görüntüleri hiçbir kayıp ya da gecikme olmaksızın TV ekranına kablosuz taşıyan ürün, 7.1 kanal surround ses sitemini de destekliyor.

WirelessHD teknolojisine sahip olan AeroBeam WHD6215, Full HD görüntünün ve sesin kayıpsız olarak iletilmesini sağlamak için kullanıcılara 4Gbps kablosuz bant genişliği sunuyor. Yüksek kaliteli görüntülerin iletimi için gerekli bant genişliğini sağlayan ürünün diğer bir önemli özelliği de aynı ortamda bulunan diğer kablosuz cihazlarla olası frekans çakışmalarını engellemesi. Mikrodalga fırın, kablosuz telefon, WiFi modem gibi birçok tüketici elektroniği ürününün yaygınlığı dikkate alındığında, bu özelliğin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılıyor.

Sınırsız ev eğlencesinin kapılarını sonuna kadar açan AeroBeam WHD6215’in sahip olduğu dört HDMI portu, dört farklı cihaz ile eş zamanlı çalışmaya olanak tanıyor. Böylece kullanıcılar HD TV’lerinde oyun oynamak, video izlemek ya da İnternet’te gezinmek gibi farklı aktiviteler için farklı cihazlar arasında kolayca geçiş yapabiliyorlar.

Estetik tasarımıyla dikkat çeken AeroBeam WHD6215, piyano siyahı yüzeyi ile evdeki diğer elektronik cihazlarla da görsel açından tam bir uyum sergiliyor.

:: Evdeki kablo karışıklığını giderecek ürün ile ilgili görüşleriniz neler ?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Zyxel AeroBeam ile Kablosuz Full HD Deneyimi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    üretim den kalmış diyor zyxel müşteri hizmetleri bilginiz varmı

  2. SDN Okuru dedi ki:

    fiyatı ***** duvarlar iletişime engel oluyormu,,

" Zyxel AeroBeam ile Kablosuz Full HD Deneyimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zyxel AeroBeam ile Kablosuz Full HD Deneyimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zyxel AeroBeam ile Kablosuz Full HD Deneyimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "