Okunma

ZyXEL’den Avrupa Çıkartması


04 Şubat 2009 Çarşamba 09:00
ZyXEL’den Avrupa Çıkartması

3-8 Mart tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenecek olan CeBIT’e “Experience Networking Power – Freedom, Innovation and Collaboration” temasıyla katılan ZyXEL, CeBIT‘te DSL ve VDSL ürünlerinin yanı sıra IPDSLAM, WiMAX, Ethernet Switch, Network Storage, VoIP ve IPPBX gibi birçok alanda sunduğu çözümleri tanıtacak.

Altyapı İçin Çözümler

Telco/ISP‘lere yönelik bölümde yenileşimci hizmetler ve farklılaşma sayesinde kârlılığı artırmaya yönelik ürünler tanıtılıyor. KOBİ’lere yönelik bölümde ileri düzey bir işbirliği öne çıkarken, son kullanıcılara yönelik bölümde geniş bant sayısal yaşam, “Kolay, verimli ve güvenli” sloganıyla ele alınıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da ziyaretçilerin büyük ilgi göstermesi beklenen ZyXEL standı, C70 salonunda Hall 13‘de yer alıyor.

Hem Kurumsal Hem Bireysel Çözümler

ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, dünyanın lider uluslararası iletişim teknolojileri sağlayıcısı olarak ZyXEL’in CeBIT’e katılımının önemine dikkat çekerek şunları söyledi: “Hem kurumsal hem de bireysel anlamda teknolojik bir çekim merkezi olan CeBIT’te bulunmak bizim için çok önemli. CeBIT’ın bu yılki temalarından biri de “Green IT – Çevreci Bilişim” olarak belirlendi. ZyXEL tüm ürünlerinde ve üretim süreçlerinde çevre bilincini ön planda tutuyor. Çevreye saygı konusunda ödüllü bir firma olarak, fuarla birebir örtüşen bir yapıyla CeBIT’te yer alacak olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz. Tüm teknoloji meraklılarını ZyXEL standına, en yeni ürün ve teknolojilerimizle tanışmaya bekliyoruz.”

:: ZyXEL ürünlerini evinizde veya iş yerinizde kullanıyor musunuz?

Bilgi için: ZyXEL
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL’den Avrupa Çıkartması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL’den Avrupa Çıkartması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL’den Avrupa Çıkartması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "