Okunma

ZyXEL, İnternet Çözümleriyle CeBIT’te


27 Şubat 2012 Pazartesi 14:12
ZyXEL, İnternet Çözümleriyle CeBIT’te

ZyXEL, 6-10 Mart tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen 2012 CeBIT’te, gelişmiş ağ mimarisi ve İnternet çözümlerini tanıtmaya hazırlanıyor. ZyXEL’in 2012 CeBIT standı, 13’üncü Salon C58’de yer alıyor.

ZyXEL, 2012 CeBIT’te, servis sağlayıcılar ve operatörler için geliştirilen yeni mimarisi “Evim Evim Akıllı Evim”i de tanıtacak. Son derece güçlü bir uygulanabilirliği olan bu yeni mimari, servis sağlayıcıların ve operatörlerin lisanslı ve çok yönlü akıllı ev uygulamaları ile servisler geliştirmelerini sağlıyor. “Evim Evim Akıllı Evim” konseptine ait akıllı ev uygulamaları, 2012 CeBIT’te canlı demonstrasyonlarla tanıtılacak.

CeBIT 2012’de öne çıkacak konulardan biri de ZyXEL’in özel ‘kişisel bulut’ teknolojisi olacak. Dünyanın önde gelen bulut hizmetleri teknoloji sağlayıcısı Polkast destekli yeni ZyXEL medya sunucular (NSA300 Serisi), kullanıcıların HD görüntüleri, evin her yerinde yüksek performansla ve kayıpsız olarak görüntüleyebilmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca, ZyXEL’in yeni medya sunucularına mobil uygulamalar ile bağlanarak, kişisel bulutlarında depolanan multimedya içeriğe yüksek güvenlikli olarak erişebiliyorlar.

ZyXEL’in yeni nesil ticari çözümleri, kurumsal müşterilerin yüksek üretkenlik ve operasyonel mükemmellik için etkin iletişim kurmalarına yardımcı oluyor. “Bulut Üzerinden Entegre Defans” ticari çözümleri, kolay yönetilebilen çoklu fonksiyonları bulunan entegre bir platform üzerinden, kurumların optimal kablolu ve kablosuz İnternet bağlantısından ve erişebilirliğinden yararlanabilmesine olanak tanıyor. ZyXEL çözümlerinin gelişmiş güvenlik özellikleri, 400 binden fazla işletmeyi ofis içinden ve dışından olası siber tehditlere karşı koruyor.

Doğru kurulmuş ağ altyapıları ile kullanıcıların İnternet bağlantısından maksimum şekilde yararlanabilmelerini amaçlayan ZyXEL, modern DSL ve Fiber genişbant teknolojilerini kullanarak ağ ürün ve çözümleri geliştirmeye devam ediyor. ZyXEL, 2012 CeBIT’te 4G LTE, VDSL ‘bonding’ çözümünün yanı sıra kapsamlı CPE (Customer Premise Equipment) ürün portföyü ve servis sağlayıcıları çoklu servis yetenekleri ile donatan uçtan uca fiber çözümleri ile ilgili çeşitli demonstrasyonlar da yapacak.

:: Evim Evim Akıllı Evim hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarErdem Yaşar

Editörlüğe 2007 yılında başlayan Erdem, ilerleyen yıllarda odak noktasını mobil cihazlara ve sosyal medyaya çevirdi. İnternet olmadan yaşayamayanlardan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL, İnternet Çözümleriyle CeBIT’te konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL, İnternet Çözümleriyle CeBIT’te ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL, İnternet Çözümleriyle CeBIT’te ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "