Okunma

ZyXEL, KOBİ’leri ZyWALL USG 50 İle Koruyor


27 Ekim 2010 Çarşamba 12:46
ZyXEL, KOBİ’leri ZyWALL USG 50 İle Koruyor

ZyXEL, küçük işletmelerin ağ güvenliğini sağlayacak yeni nesil ZyWALL USG 50 Ağ Güvenlik Çözümü’nü duyurdu.

ZyXEL’in yenilenen üçüncü nesil USG güvenlik serisinin bir parçası olan USG 50 Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM – Unified Threat Management) cihazı, 10 kişiye kadar kullanıcıyı destekliyor. (ZyXEL Dijital Eğlenceye El Attı)

ZyWALL USG 50, Durum Bazlı Paket Denetleme (SPI) güvenlik duvarı, anti virüs programı, Atak Tespit ve Önleme (IDP), içerik filtreleme, anti spam ve Sanal Özel Ağ (VPN) özelliklerini tek bir kutuda bir araya getiriyor.

 

ZyWALL USG 50 toplamda 10 kullanıcıya destek veriyor

 

 

3G Yedekleme Özelliği

ZyWALL USG 50, WAN ve 3G yedekleme özelliğiyle küçük ölçekli ofislere kesintisiz internet erişimi de sağlıyor.

Çoklu WAN portu desteğinin yanında, USB yuvasına sahip olan cihaz, böylece kablolu internet bağlantısında oluşan kesintiler sırasında otomatik olarak 3G ile internete bağlanarak bilgi kayıpları ve başka zararların oluşmasının da önüne geçmiş oluyor.

 

:: İş yerinizdeki ağı korumak için ne gibi önlemler alınıyor?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL, KOBİ’leri ZyWALL USG 50 İle Koruyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL, KOBİ’leri ZyWALL USG 50 İle Koruyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL, KOBİ’leri ZyWALL USG 50 İle Koruyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "