Okunma

Zyxel Türkiye’de görev değişimi


23 Ocak 2017 Pazartesi 11:15
Zyxel Türkiye’de görev değişimi

MEA AVP ve Zyxel Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan görevini devrediyor. Türkiye Genel Müdürlük görevini bundan böyle Zyxel Avrupa Başkanı Lee Marsden yürütecek.

Zyxel bünyesindeki bu yeni yapılanmanın ardından Vefa Tarhan ise mevcut diğer bölgesel sorumluluklarıyla birlikte MEA ve Türkiye’de bölgesel projelerde iş geliştirme çalışmalarında bulunacak.

Vefa Tarhan görevi bırakıyor

Zyxel Türkiye ofisini 2007 yılında kuran ve 10 yıldır yöneten Tarhan’ın ardından Türkiye ofisi, mevcut Zyxel Avrupa bölgesel yönetimi altında faaliyetlerini sürdürmeye devem edecek.

17-01/23/1485159294_lee_marsden-1485170932.jpg

Yaşanan görev değişimine değinen Tarhan şöyle konuştu:

 “Mevcut durum, Zyxel Türkiye’nin Avrupa operasyonuna katılım planının ilk adım olarak ele alınabilir, Avrupa bölgesi içinde hızla büyüyen bir yapıya sahip olan Zyxel Türkiye son 5 yılda iş hacmini ikiye katladı. Kanal ve Servis Sağlayıcı iş birimleri organizasyon olarak iki farklı yapı şeklinde ayrıldı. Bu durum neticesinde iş alanlarına odaklanıldı ve pazara olumlu yansıdı.”

Tarhan sözlerinin ardından Lee Marsden’e teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmedi. 

:: Yaşanan görev değişikliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Zyxel Türkiye’de görev değişimi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Tek tek kaçıcaklar..

" Zyxel Türkiye’de görev değişimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zyxel Türkiye’de görev değişimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zyxel Türkiye’de görev değişimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "