Okunma

ZyXEL Yeni Ürünleriyle 3G Hızında


17 Aralık 2008 Çarşamba 13:34
ZyXEL Yeni Ürünleriyle 3G Hızında

Genişbant erişim çözümleri alanında dünyanın önde gelen  üreticilerinden ZyXEL’in NBG410W3G ve ZyWALL 2WG ürünleri, 3G teknolojisinin ayrıcalıklarını kullanıcılarla buluşturuyor. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ZyXEL, 3G uyumlu NBG410W3G ve ZyWALL 2WG ürünleriyle en yeni teknolojileri kullanıcılarla buluşturuyor. ZyXEL ürünleri, kablolu bağlantı imkanının olmadığı alanlarda 3G teknolojisiyle hızlı ve güvenli internet erişimi olanağı tanıyor. ZyXEL‘in bireylere yönelik NBG410W3G ve kurumlara yönelik ZyWALL 2WG ürünlerini tercih edenler, ülkemizde önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak olan 3G teknolojisini bugünden yakalıyor.

 

 

Hem NBG410W3G hem de ZyWALL 2WG, internet erişiminde kesilmeye tahammülü olmayan kritik uygulamalarda yedekli internet erişimini mümkün kılıyor. Böylece ana internet  bağlantısında bir sorun oluştuğunda, yedek bağlantı devreye alınarak kullanıcıların internet erişimindeki kopukluğu hissetmeleri önleniyor.

Kablolu Bağlantı Mümkü Olmasa Bile…

Her iki cihaz da sundukları yüksek güvenlik olanaklarıyla öne çıkıyor. Aynı zamanda kablolu bağlantının mümkün olmadığı inşaat alanları, şehirdışındaki şantiye bölgeleri, dinlenme mekanları,  trenle veya otobüs gibi toplu taşıma araçları, servis araçlarında internet erişimi ZyXEL teknolojisi sayesinde mümkün oluyor.

Kablolu bağlantı mümkün olsa bile geçici süreyle kullanılacağından kablolu bağlantının çekilmesine gerek kalmayan fuar ortamları, kablolu bağlantının kablosuz bağlantıdan daha pahalı olacağı ve trafiğin çok yoğun olmadığı para çekme makineleri, petrol istasyonları gibi ortamlarda da ZyXEL’in 3G destekli çözümlerinden yararlanılabiliyor. 

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: ZyXEL
Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “ZyXEL Yeni Ürünleriyle 3G Hızında”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    zyxel ürünleri gerçekten kaliteli. zyxel wireless modem senelerdir sorunsuz çalışıyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    waowwwwww benmi zyxel modemin çok memnunum gayet süper ama yukardı yeni zyxel modem daha harika gözüküyor 😀

" ZyXEL Yeni Ürünleriyle 3G Hızında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL Yeni Ürünleriyle 3G Hızında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL Yeni Ürünleriyle 3G Hızında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "