Okunma

ZyXEL’den Ekonomik Güvenlik Çözümleri


07 Nisan 2009 Salı 07:42
ZyXEL’den Ekonomik Güvenlik Çözümleri

Evde ya da iş yerinde kullandığımız internet bağlantısıyla bankacılık işlemleri gerçekleştiriyor, kredi kartı kullanarak alışveriş yapıyoruz. Her türlü kişisel bilgimizi içeren günlük iletişimimizin büyük kısmını internet üzerinde çalışan uygulamalar aracılığıyla sağlıyoruz. Peki ama hayatımızın büyük bölümünü online olarak internet üzerinde yaşarken, güvenliğe ne kadar önem veriyoruz?

Tek Kutuda Kesin Çözüm

Güvenli internetin sadece büyük kurumlar için gerekli olduğunu düşünenler yanılıyor. Birkaç yıl öncesine kadar güvenlik çözümleri sadece kurumsal firmalar düşünülerek hazırlanırken, günümüzde bireysel kullanıcılar ve internet hizmeti sunan küçük ölçekli işletmeler için hazırlanan kapsamlı güvenlik çözümleri bulunuyor. Üstelik bu çözümler, farklı seviyedeki güvenlik ihtiyaçları için ayrı ayrı yapılandırmaya gerek bırakmadan, tek kutu ile tüm ihtiyaçlara yanıt verebiliyor.


ZyWall USG 100

ZyWall USG Size Yeter

Dünyanın lider iletişim teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL’in güvenlik cihazları ailesi ZyWALL USG serisi, ekonomik fiyatlarıyla dikkat çeken bir kampanya ile sunuluyor. ZyWALL USG-100 ve USG-200 modellerini kapsayan özel paket kampanya sayesinde, cihaz fiyatına çok yakın bir fiyatla tüm lisanslamalara da sahip olunabiliyor. ZyWALL USG-100 ve USG-200; anti-virüs, saldırı önleme sistemi (IDP), içerik filtreleme, anti-spam, IM/P2P yönetimi, remote VPN bağlantıları, bant genişliği yönetimi, çoklu WAN bağlantısı gibi birçok güvenlik uygulamasını zahmetsiz bir şekilde başarıyla gerçekleştirebiliyor.

İnternetinize Hakim Olun

ZyWALL USG serisindeki ürünlerin yetenekleri yalnızca güvenlikle sınırlı değil. Serideki tüm cihazlar ağ yönetiminde de çok başarılı. İnternet bağlantısını yedeklemek, uygulamaları kısıtlamak, kullanıcı veya uygulama bazında bant genişliğini paylaştırabilmek ZyWALL USG serisinin yapabildiklerinden sadece birkaçı. Tüm bunların yanı sıra, detaylı raporlar sayesinde en çok gezilen ve kalınan internet siteleri görüntülenebiliyor, ağın kullanım istatistiklerine erişilebiliyor. Üstelik bu işlemleri gerçekleştirebilmek için ağda fiziksel olarak bulunmaya da gerek yok. Ürünlerin arayüzlerine internet üzerinden bağlanabilme ya da VPN ile ağdaki kaynaklara direkt erişebilme özellikleriyle, ZyWALL ailesi tüm güvenlik ihtiyaçları için eksiksiz çözüm sağlıyor.

5 yıl garantili, yüksek fiyat-performans oranıyla göz dolduran ZyWALL USG serisi, bu çok özel kampanya ile ev ve iş yerlerinin ihtiyacı olan güvenlik çözümlerini uygun fiyatlarla sunuyor.

Bilgi için: ZyXEL Türkiye
Telefon: (212) 444 11 50

A D V E R T O R I A L
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “ZyXEL’den Ekonomik Güvenlik Çözümleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ZyXEL alalı 3 gün oldu fakat her 15 dk bir modemi kapatıp acmam gerekiyor hicte güzel bir modem değil
    pazartesi iade edeceğim türkiyeye getir diğiniz ürünler güzel olsa ölür müsünüz.

" ZyXEL’den Ekonomik Güvenlik Çözümleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL’den Ekonomik Güvenlik Çözümleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL’den Ekonomik Güvenlik Çözümleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "