Okunma

ZyXEL’den Lösemili Çocuklara Destek


07 Eylül 2009 Pazartesi 12:50
ZyXEL’den Lösemili Çocuklara Destek

LÖSEV ile işbirliğine giden ZyXEL, vakfın Türkiye ve dünyada bir ilki hayata geçiren Lösemili Çocuklar Köyü projesine bağışta bulundu. ZyXEL, tüm Türkiye’den Ankara’ya tedavi için gelen lösemi ve kanser hastası ailelere destek olmayı amaçlayan projenin veri iletişim altyapısının bir bölümünü kuracak.


Lösemili Çocuklar Köyü, tüm Türkiye’den gelen lösemi hastası çocuklar için kuruldu.

Sağlık merkezi, eğitim ve sosyal tesis, atölye ve aile konutu binalarından oluşan Lösemili Çocukları Köyü’nün veri iletişim altyapısında, ZyXEL’in bağışladığı, toplam 16 bin TL değerindeki fiber ve bakır yönetilebilir ağ anahtarları ile UTM/firewall ve modem cihazları kullanılacak.

Gölbaşı-İncek mevkiinde yer alan 13.000 m2’lik alanda kurulacak olan köyde misafir olan aileler ve orada çalışan görevliler ZyXEL ürünleri ile internet ve yerel ağ hizmetlerinden yararlanacak.  

‘Çocuklara Yardımcı Olmaktan Mutluyuz’

ZyXEL Türkiye Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Özden Aliyagiç Uyar, Lösemili Çocuklar Köyü’ne bağış yapmaları ile ilgili olarak şöyle dedi: “ZyXEL Türkiye olarak, topluma yararlı olacağına inandığımız projelerin içinde yer almaya önem veriyoruz. Lösemili Çocuklar Köyü projesi de bunlardan biri. Bu desteğin çocuklarla ilgili olması ise bizi ayrıca memnun ediyor. Dileğimiz, burada tedavi olacak tüm çocukların hızla sağlıklarına kavuşmaları.

LÖSEV Bilgi İşlem Koordinatörü Haluk Akkaya ise ZyXEL ile yaptıkları işbirliği için şunları söyledi: “Lösemili Çocuklar Köyü, vakıf olarak uzun zamandır hayalini kurduğumuz bir projeydi. ZyXEL gibi sosyal sorumluluğunun bilincinde olan kurumlar ve diğer yardımseverler sayesinde artık gerçek oluyor.

Lösemili Çocuklar Köyü’ne bağışta bulunarak bu hayalin gerçekleşmesine katkıda bulunan ZyXEL, Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımıza destek olarak önemli bir projenin parçası olmuştur. ZyXEL’in sağladığı teknolojiler, burada tedavi olan çocuklarımızın tedavi ve eğitim süreçlerinde kullanılacak ve yeniden sağlıklarına kavuşmalarında önemli bir fayda sağlayacaktır.

:: ZyXEL’in başka hangi projelerde destek verdiğini görmek istersiniz?

Bilgi için: ZyXEL / LÖSEV
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “ZyXEL’den Lösemili Çocuklara Destek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu çalışmaları takdir ediyor maddi manevi imkanlarımızı bu güzelliklerle paylaşmak isteriz
    [email protected]*****

" ZyXEL’den Lösemili Çocuklara Destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL’den Lösemili Çocuklara Destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL’den Lösemili Çocuklara Destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "