Okunma

ZyXEL: ‘Ömür Boyu Beraberiz’


08 Nisan 2009 Çarşamba 09:28
ZyXEL: ‘Ömür Boyu Beraberiz’

ZyXEL, ürünlerine duyduğu güveni kanıtlamak adına özel bir uygulamaya imza atıyor. Daha önce de MEF (Metro Ethernet Forum) tarafından düzenlenen “Tier One” testlerini geçerek üst seviye kalite uyumluluk sertifikalarına layık görülen ZyXEL; şimdi tüm yönetilebilir switch (ağ anahtarı) ürünlerini ömür boyu garanti altına alıyor.


ZyXEL ağ anahtarları artık ömür boyu garantiyle sunuluyor.

Ülkemizde 1 milyondan fazla ADSL kullanıcısının tercihi olan ZyXEL, switch ürünleriyle ev kullanıcısından internet servis sağlayıcılarına ve hatta telekom altyapılarına kadar uzayıp giden geniş bir yelpaze için çözüm üretiyor. Bu uygulamayla, en alt model olan web yönetimli modelden, 10 Gbit hızındaki modellere kadar ZyXEL markalı tüm yönetilebilir switch ürünleri ömür boyu garanti kapsamında yer alıyor. iStacking teknolojisi ve iManage hizmetiyle benzerlerinden ayrılan ZyXEL switch’leri, kurulum kolaylığı ve kalitesiyle bir adım öne çıkarken, ömür boyu garanti uygulamasıyla da koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Konuyla ilgili konuşan ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan şunları söylüyor: “ZyXEL Türkiye’de 10 milyon TL’nin üzerinde yatırım yaparak kurduğu ekip ve bölgesel iş vizyonuyla, Türkiye’dekiler başta olmak üzere tüm müşterilerine en iyi servis hizmetini vermektedir. ZyXEL Ağ Anahtarları ürünlerini kullanarak Türkiye’de birçok büyük projeyi başarıyla gerçekleştirdik. Aldığımız uluslararası ödülleri ömür boyu garantiyle taçlandırmaktan dolayı ayrıca mutluluk duyuyoruz.


ZyXEL’i Türkiye’de 1 milyondan fazla ADSL kullanıcısı tercih ediyor.

Fiyat performans oranıyla dikkat çeken ZyXEL switch ailesi, arkasında yer alan güçlü teknik destek hizmetiyle ömür boyu sorunsuz bir kullanım sunuyor. “Ömür Boyu Garanti” uygulaması, ‘ürünün üretimde olduğu süre’ gibi bir kısıtlama yapmadan, satın alınan ZyXEL ürününün kullanımda olduğu tüm süreyi kapsıyor. ZyXEL Türkiye ofisindeki teknik ve satış ekibi ise bayi ağıyla ihtiyaçları projelendirip ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaya devam ediyor.

:: ZyXEL markalı ürünlerden kullandıklarınız neler?

Bilgi için: ZyXEL
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL: ‘Ömür Boyu Beraberiz’ konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL: ‘Ömür Boyu Beraberiz’ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL: ‘Ömür Boyu Beraberiz’ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "