Okunma

ZyXEL’in Facebook Yarışması Sona Erdi


04 Aralık 2012 Salı 12:30
ZyXEL’in Facebook Yarışması Sona Erdi

ZyXEL’in ödüllü Facebook yarışması Adını Sen Koy sona erdi. ZyXEL, ZyBOTS robotları adlandırma yarışması başlatmış; biri siyah, diğeri beyaz iki robot için isim alternatifleri sunmuştu.

Küresel çapta düzenlenen yarışmanın Türkiye bölümü, 8-21 Kasım günlerinde gerçekleşti. Yarışmaya olan ilgi büyüktü. – Amerika, AB, ve Türkiye’de düzenlenen yarışmaya katılanlar önce ZyBOTS robotları için beğendikleri isimleri seçtiler.

Tüm sonuçların toplanmasından sonra en çok oyu alan isimler belirlendi. Yarışmanın Türkiye bölümünde ise global sonuçlar doğrultusunda seçilen Lia-Leo isimlerini tercih eden ve ödül kazanan 3 şanslının isimleri belirlendi.

En çok beğenilen Lia-Leo isimlerini seçenlere; ZyXEL NSA300 serisinin güçlü üyesi NSA325 Medya Sunucusu, yeni nesil P660HNU ADSL Modem ve PLA4201 Powerline adaptör ödülü verildi

Yüksek depolama kapasitesi ve yüksek performanslı HD video izleme keyfi sunan yüksek performanslı, çok fonksiyonlu NSA325, zengin özellikleriyle mekânları eğlence merkezine dönüştürüyor.

P660HNU
, en gelişmiş çok fonksiyonlu yeni nesil medya ağ geçidi olarak biliniyor. Kompakt dizaynlı PLA4201 ise 500Mbps, en yüksek hızda elektrik hatlarından veri iletişimi sağlıyor.

:: ZyXEL’in Facebook yarışmasına katıldınız mı? 

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL’in Facebook Yarışması Sona Erdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL’in Facebook Yarışması Sona Erdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL’in Facebook Yarışması Sona Erdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "