ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Cambly Group ile İngilizce eğitimi

Cambly Group ana dili İngilizce olan öğretmenlere artık 2 veya 3 kişinin aynı anda bağlanıp daha ekonomik fiyata eğitim alabileceğini duyurdu.

14.03.2017 / 10:15
Cambly Group ile İngilizce eğitimi

Anadili İngilizce olan öğretmenlerle görüntülü sohbet üzerinden İngilizce pratik yaptıran İngilizce öğrenme uygulaması Cambly, Cambly Group ürünüyle, öğretmenlere 2 veya 3 öğrencinin aynı anda bağlanmasını sağlayarak eğitim fiyatlarda sunuyor.

İngilizce hayatın zorunlulukların biri halini aldı. Bu da İngilizce eğitim konusunda çeşitli uygulamaların son kullanıcıyla buluşmasına zemin hazırladı. Ancak rekabetin artması, fiyatların düşmesiyle sonuçlanırken, iyi uygulama kadar kötü uygulamalar da marketleri doldurdu.

Dünyanın her köşesinden bir sınıf arkadaşı

Cambly Group’u kullanmak için önceden rezervasyon yaptırmak veya birden fazla kişi aynı anda üye olmak gerekmiyor. ‘’İngilizce Pratik Yapın’’ butonuna tıklandığında anında bir öğretmene bağlanılıyor. Bu seansa dünyanın herhangi bir yerinden 2 farklı öğrenci daha katılabiliyor.

 17-03/14/basliksiz-1-2.jpg

Cambly, öğrencilerin aynı kalitede, yerel öğretmenlerden alacakları eğitimi daha uygun fiyata sunmayı amaçlıyor. Normal abonelik planlarına göre %40 daha uygun olacak Cambly Group paketleri aylık 35 TL’den başlıyor.

 

:: İngilizce öğrenmek için uygulama kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  16.03.2017 / 12:21:41

  bu ara heryerde bunun reklamları var..cüzdanı açmış adamlar :D

  YANITLA
 • SDN Okuru
  14.03.2017 / 13:12:58

  35 tl den baslayip kacta duruyor ?

  YANITLA