ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Bu hafta sonunun ücretsiz Steam oyunu!

The Division'u geçtiğimiz hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilir hale getiren Steam, bu sefer de oyuncuların büyük beğenisi kazanan yapımı bu hafta sonu için ücretsiz hale getirdi!

13.05.2017 / 20:30
Bu hafta sonunun ücretsiz Steam oyunu!

Bildiğiniz üzere Steam'de her hafta sonu bir oyun indirime giriyor ve bazı oyunlar indirime girmekle kalmayıp, hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilir hale geliyor. Geçen hafta da The Division indirime girmişti ve hafta sonu boyunca oynanabilir hale gelmişti.

Dirt Rally bu hafta sonu ücretsiz!

1 Aralık 2015 tarihinde Codemasters Racing tarafından geliştirilen ve yine Codemasters tarafından yayınlanan Dirt Rally, Steam'de hafta sonuna özel %70 indirimde. Bununla birlikte oyunu satın almayı düşünenler için oyun Steam'de hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek. 

Dirt serisinin yeni oyunu olan Dirt Rally, seride şu ana kadar yapılmış en heyecan verici oyunudur diyebiliriz. Ralli atmosferini derinliklerine kadar yaşadığınız bu oyun bizlere diğer oyunlara nazaran çok daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri de o kadar yükseklerde değil.

 17-05/13/dirt-rally.jpg

Yani eğer oynayıp oynamama konusunda endişeniz varsa kesinlikle oynayın derim. Böylesine güzel bir oyunu kaçırmayın derim. Ayrıca eğer oyun hoşunuza giderse ve oyunu almayı düşünürseniz %70 indirimle yani 26,70 TL gibi bir fiyata oyunu satın alabilirsiniz.

:: Dirt Rally oyununu bu hafta sonunda denemeyi düşünüyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Özellikle bilgisayar oyunları olmak üzere uzun süredir oyunlarla haşır neşir olan Abdullah, en güncel oyun haberlerini SDN okurlarına aktarıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 09:44:06

  Geceleri 02:00-08:00 arasında indirmeleri yapın.Kotaya girmiyor ve kotanız bitik olsa bile eski hızınızdan indiriyor.Eğer bu şekilde olmuyorsa iss niz ile görüşün sorun neden olmuyor diye !

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.05.2017 / 08:37:30

  Oyunu indirmek 2 gün sürüyor, ne ara oynayacağız ?!

  YANITLA