ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

En İyi 5 Telefonumu Bul Uygulaması!

Android telefonunuzu kaybettiğiniz zaman ya da çalındığında rahatlıkla bulabilmeniz için, En İyi 5 Telefonumu Bul Uygulamasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik!

27.02.2017 / 21:00
En İyi 5 Telefonumu Bul Uygulaması!

Akıllı telefon kullanıcılarının her zaman başına gelmesinden korktuğu olaylardan birisi ise telefonları kaybetmektir. Peki bu korkunç sorunu çözebilecek uygulamaların olduğunu söylesek!

Android için en iyi 5 telefonumu bul uygulaması!

Kullanıcıların bu sorun ile baş başa kalmaması için, güzel uygulamalar geliştirilmekte. Geliştirilen bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar, kaybettiği telefonunu, eliyle koymuş gibi rahatlıkla bulabiliyor.

17-02/26/en-iyi-5-telefonumu-bul-uygulamasi.jpg

Sizlerinde benzer sorunlarla karşılaştığınız zaman, yardımcınız olacak En İyi 5 Telefonumu Bul Uygulaması'nı sizler için derledik.

Android Cihaz Yöneticisi

17-02/26/android-cihaz-yoneticisi-shiftdelete.jpg

Android Cihaz Yöneticisi sayesinde, Andorid telefonunuzu kaybetmekten artık korkmayın. Bu uygulama sayesinde kaybolan cihazını rahatlıkla yeri tespit edebiliyorsunuz.

Kaybolan telefonunuzun içindeki verileri güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olan Android Cihaz Yöneticisi ile ayrıca, kaybolan telefonunuzun ekran PIN'ini sıfırlayabiliyorsunuz.

Son olarak ise kaybolan cihazının içindeki tüm verileri silebiliyorsunuz.

Uygulama Ücreti: Ücretsiz

:: Android Cihaz Yönetici uygulamasını indir!

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    27.02.2017 / 22:24:31

    Gps acık degilse nasıl bulucaz ?

    YANITLA