ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Fotoğraflarınıza Ücretsiz Rötuş

Tatilde çektiğiniz fotoğraflar kötü ışıklandırma, toz gibi sebepler yüzünden kötü görünüyorsa üzülmenize gerek yok. PaintStudio Lite ile tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

27.08.2011 / 10:38
Fotoğraflarınıza Ücretsiz Rötuş

Tatilde çektiğiniz fotoğraflardan bazıları kötü ışıklandırma, toz gibi sebeplerden ötürü kötü görünüyorsa üzülmenize gerek yok. Küçük boyutlu ve oldukça basit olan PaintStudio Lite ile tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Ücretsiz olan PaintStudio Lite, Photoshop kadar gelişmiş olmasa da birçok kullanışlı filtre, resim boyutlandırma, kırpma, maskeleme gibi özellikler sunuyor. Yazılımla birlikte gelen kapsamlı belgeler sayesinde programa kısa sürede hakim olmak mümkün. Böylelikle arşivinizdeki dijital fotoğraflardaki sorunları hemen ortadan kaldırabilir, kusursuz fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Yazılım, diğer pek çok fotoğraf düzenleyici yazılımın aksine herhangi bir fırça aracı sunmuyor. Yani resümler üzerinde boyama ya da çizim işlemi yapamıyorsunuz.

İndir: PaintStudio Lite 1.2

:: Fotoğraflarınızı hangi uygulamayla rötuşluyorsunuz?

Yazan: Atalay Keleştemur
SDN - ShiftDelete.Net 

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • samilcan
  27.08.2011 / 19:32:21

  Editörlerde maşaallah nerede ücretsiz bir yazılım bulsa öve öve bitiremiyor...

  YANITLA
 • xxakadir
  27.08.2011 / 19:13:32

  Hoşuma gitmedi.. 2001 versiyon falan dedi.. Ihhh!..

  YANITLA
 • pumperking
  27.08.2011 / 18:05:31

  cCc Adobe Photoshop cCc
  gerçi bu aralar 3hilalden de soğumaya başladım bkz. vermeden geçmeyeyim

  YANITLA
 • fakcakaya
  27.08.2011 / 13:01:47

  rütuş yapmaya eskisi kadar gerek duymuyoruz...şimdiki dijital fotoğraf makinelerinde oto.odaklama yüz tanıma..vs..gibi ekstra özellikler mevcut...ayrıca tatilde bir resim kötüyse aynı kareden 4-5 tane çekerimki en iisini alayım die...hal böyle olunca bu proğrama şahsen ben gerek duymuyorum...

  YANITLA
*/ ?>