ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Game of Thrones 7. sezondan dev spoiler!

George R.R. Martin tarafından yazılan A Song of Ice and Fire adlı romanın televizyon uyarlaması olan Game of Thrones'un yeni sezonundan, ilk spoiler içeren bilgiler de gelmeye başladı.

15.03.2017 / 00:30
Game of Thrones 7. sezondan dev spoiler!

Game of Thrones'un yedinci sezonu için resmi yayın tarihinin açıklanmasının ardından, dizinin hayranları için meraklı bekleyiş başladı denebilir. Bu merakın seviyesini artıracak açıklamalar da yapımcılardan Teksas'ta düzenlenen SXSW Festivali'nde geldi.

Sansa Stark ölecek mi?

Stark ailesinin kalan son fertlerinden biri olan Sansa Stark hakkında, dizide kardeşi Arya Stark'ı canlandıran Maisie Williams'ın sözleri çok konuşulacak cinsten. Zira Williams, Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner'ın hala saçlarını boyamamış olmasını, dizinin bu sezonunda ölecek olmasına bağladı.

17-03/15/293675.jpg

Muhtemelen şaka yollu yapılan bu açıklamayı dizinin yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss yalanlamazken, "Lütfen kimseye söylemeyin." cümlesiyle paneli takip edenleri kahkahalara boğdular.

Şimdilik bu açıklamanın doğruluk payı olup olmadığı bilinmiyor ama kitabın ve hikayenin gidişatına bakılacak olursa çok da mantıklı bir fikir değil diyebiliriz.

:: Sizce bu sezon dizide kimler ölecek?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  16.03.2017 / 19:52:00

  Sansa Stark'ın ölmeyeceğini onu canlandıran aktör Sophie Turner bir kaç hafta önce istemeden de olsa, ona gelecekteki projelerini soran muhabire gelecek X-Men filminden sonra Game Of Thrones çekimlerinin başlayacağını söylerek belirtmişti. Yani Jon bile tekrardan ölebilir ama ama Sansa'nın öleceğini sanmıyorum.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.03.2017 / 11:50:18 10 / 10

  Olsün la boşver hep aglıyo hep üzgün sinirimi bozuyo valla

  YANITLA
 • SDN Okuru
  15.03.2017 / 08:18:40

  Adamlar espri bile yapamıyor ne kadar acı bir durum değil mi.

  YANITLA