ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Han Solo filmi hakkında yeni detaylar

Star Wars fanatikleri için güzel haberlerin sonu gelmiyor. Disney şimdi de Star Wars'un karizmatik kaçakçısı Han Solo için hazırlayacağı yeni filmin detaylarını açıkladı.

03.01.2017 / 08:00
Han Solo filmi hakkında yeni detaylar

Star Wars serisi sadece birkaç sene önceye kadar, 80'li yıllarda yayınlanmış efsanevi bir film serisiydi. 

1999'da ve 2000'lerin başında vizyona giren Star Wars I, II ve III üçlemesi ise asıl serinin yanında yeterince beğenilmediği için yapımcı ve yönetmen George Lucas'ı da küstürmüş ve Lucas bir daha Star Wars filmi yapmayacağını açıklamıştı.

Disney Star Wars filmleri yapabiliyormuş

Emekli olup köşesine çekilen Lucas, markayı Disney'e satınca Star Wars dünyasında dengeler değişti.

Arka arkaya yeni filmler çeken Disney, her yıl sonunda yayınlanacak film serisinin yanına bir de yaz aylarında yayınlanacak yeni bir seri eklemeye karar verdi.

Buna göre, Disney'in 2015'te duyurduğu, Han Solo'nun gençliğini ve bıçkın bir kaçakçı olduğu yılları anlatacak film serisinin çekimine başlanıyor. Filmler ise her yılın yaz aylarında yayına girecek. 

Böylece Star Wars hayranları her sene iki filme kavuşmuş olacak. Bu sırada Boba Fett için de ayrı bir film yapıldığını unutmayalım. 

Filmlerde Harrison Ford'un rol alıp almayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Han Solo serisinin ilk filmi 2018 içinde vizyona girecek.

:: Han Solo için ayrı bir film serisi yaratılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  03.01.2017 / 13:40:15

  Biraz sakin olsalar bu acele neden elde proje mi kalmadı.Gerçi sizin mantıkta güzel elinizde para makinası var yinede makinayı çok zorlama be disney elinde falan kalmasın.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.01.2017 / 09:44:47 0 / 10

  buba fet, caba, yoddle (yoda degil) hatta quay gan jin icin ayri film istiyoruz. asoka icin de ayri film istiyorum. mace windu nun da cocuguklugunu anlatan ayri film istiyorum.

  YANITLA
  • SDN Okuru
   03.01.2017 / 17:29

   tamam