ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Marketing Türkiye, Turkcell Dergilik ile ücretsiz!

Marketing Türkiye Nisan sayısı içeriklerine Turkcell Dergilik üzerinden kolayca ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Peki, Nisan sayısında sizleri neler bekliyor?

16.04.2017 / 17:27
Marketing Türkiye, Turkcell Dergilik ile ücretsiz!

Turkcell’in dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformu Dergilik, yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Bu yeni uygulama kapsamında, Turkcell'den yararlanan 12 milyon abone, Dergilik’e ücretsiz erişim sağlayabilecek. Dergilik uygulamasının avantajlarından faydalanan 12 milyon Turkcell abonesi, Marketing Türkiye’yi de dijital ortamda kolaylıkla ve ücretsiz olarak okuyabilecek. 

Nisan sayısında Marketing Türkiye okurlarını neler bekliyor?

Techinside'ın haberine göre, Marketing Türkiye okurlarını bu ay bekleyecek en önemli içerikler şu şekilde sıralandı;

17-04/16/et-kopya-kopya.jpg

Global iletişim ajansı Grayling’in 50 ülkede gelen uzman verilerini yorumlayarak ezber bozan Teknolojileri, inovasyoları ve güncel sosyo-politik gelişmeleri mercek altına alarak 2017 yılına damgasını vuracak iletişim trendlerini belirledi. İşte markaların ve şirketlerin 2017 yılında takip etmeleri gereken 7 trendi Marketing Türkiye Nisan sayısında okuyabilirsiniz.

Marketing Türkiye kapak konusu "Bir tabak az pişmiş statü lütfen!" oldu. ise Kıvamında pişmiş bir porsiyon et yemek kişiliğinizi yansıtıp toplumdaki konumunuzu güçlendirebilir mi? “Bu ne saçma soru?” diyenleri duyar gibiyiz. Ancak ete attığı şaplaklarla, artistik et tuzlamasıyla global bir fenomene dönüşen Nusr-Et Steakhouse’un kurucusu Nusret Gökçe’nin fitilini ateşlediği steakhouse çılgınlığı tam da bu soruyu yaratıyor. Zira artık tabağınızdaki et, statünüzün de göstergesi!

:: Marketing Türkiye Nisan sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

SDN - ShiftDelete.Net

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  16.04.2017 / 22:01:13

  Turkcell dergi işi pek tutmadı. Bir formül düşünmeleri lazım. Pdf kitap satışıda yapsınlar, entel dantel tipler severler belki talep olur

  YANITLA
  • SDN Okuru
   23.04.2017 / 20:41

   dergi telefondan okunmaz alırsın eline okursun yaşım 17 ve ben bile telefonda okumayı sevmiyorum mavi ekran gözleri zaten yazı okurken baya yoruyorken bide dergi mi eksikti