ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

OnePlus 5'in yeni renk seçeneği göründü!

OnePlus firmasının amiral gemisi OnePlus 5 için yepyeni görseller yayımlandı ve sınırlı sayıda üretilecek olan Soft Gold modeli de ilk kez tüketici karşısına çıktı.

09.08.2017 / 07:00
OnePlus 5'in yeni renk seçeneği göründü!

OnePlus firması tarafından daha önce OnePlus 3'te de gördüğümüz Soft Gold rengi OnePlus 5 tanıtıldı. Yayımlanan video ile birlikte sınırlı sayıda üretileceği belirtilen cihaz, tüketiciyle tanıştı.

İşte altın rengi OnePlus 5!

Soft Gold adı verilen bu renk seçeneği, bundan birkaç yıl önce OnePlus 3 modelininde de görülmüştü. Bu renk seçeneğinde cihazın arka yüzü altın rengiyken, ön yüzü ise beyaz. Bu iki rengin mükemmel uyumu sebebiyle de kendisine "Soft Gold" adı verilmiş durumda.

Ön yüzde bulunan parmak izi okuyucu ve Home tuşu da altın rengi çerçeve ile üretiliyor. Cihazın üzerinde 6 GB bellek ve 64 GB dahili hafıza yer alırken, 8 GB bellek ve 128 GB hafızalı modeli üretilmeyecek. Bu kapasite seçeneği OnePlus 5'in diğer renk seçeneklerine özel olacak.

Bu yeni renk seçeneği geçtiğimiz günlerde dikkatli OnePlus 5 meraklıları tarafından da ortaya çıkarılmıştı. İnternet sitesinde yer alan kaynak kodlarını inceleyen birkaç kişi, "Gold" ana klasörüne yapılan yönlendirmeye dikkat çekmiş ve OnePlus'ın söz verdiği yeni renk seçeneğinin altın olacağını iddia etmişti.

:: OnePlus 5'in yeni renk seçeneğini nasıl buldunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  09.08.2017 / 13:42:04

  bu sar değerleri ile istediği kadar renk çıkarsın samsungdan değerleri çok ama çok uzak head de 0,5 W/kg in altına inemediği sürece migren atağının bile sebebi olabilir.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.08.2017 / 09:35:44

  Tek kelimeyle mükemmel bir telefon. 8Gb ram sayesinde en ufak bir takılma olmuyor. işlemci gücü muazzam. Tüm işlemleri okadar hızlı tamamlıyor ki tüm gün kullanmama rağmen şarjı eve geldiğimde %60 larda oluyor. Şimdiye kadar En fazla %25 e kadar düşürebildim günlük kullanımla. Dash Şarj (Kesinlikle araştırın) Teknolojisi sayesinde Sabahları kahvaltı ederken şarja koyuyorum ve 15-20dk da %100 şarj olmuş oluyor. Rüya gibi bir telefon. Samsung la ne çekmişim beee. bundan sonra 1+ dan başkasını tanımam.

  YANITLA