Canlı Yayın
sdn-cevapliyor 104
Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Her hafta Salı akşamı, saat 18.00'de ShiftDelete.Net ekibi olarak sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Canlı yayında görüşmek üzere
ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

PUBG satışları hız kesmiyor!

PlayerUnknown's Battlegrounds, erken erişim sürecinde ulaştığı satış rakamıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. PUBG, 6 ayda bunu yaptıysa sonrasını siz düşünün!

06.09.2017 / 10:00
PUBG satışları hız kesmiyor!

PlayerUnknown’s Battleground (PUBG), tabiri caizse Steam platformunu sallamaya devam ediyor. Henüz erken erişimde olmasına rağmen elde ettiği satış rakamıyla da PUBG şimdiden en dikkat çeken yapımlardan birisi oldu.

PUBG 10 milyon sattı!

PUBG, Steam’de en fazla eşzamanlı oyuncunun bulunduğu oyun olarak Ağustos ayı sonunda Dota 2’yi tahtından indirmişti ve 1 Eylül tarihinde ise başka bir rekor kırmıştı. Şimdi ise Bluehole, Mart ayındaki çıkışından bu yana Steam Erken Erişim kategorisindeki PUBG oyunun 10 milyondan fazla sattığını açıklamış durumda. 

17-09/06/playerunknowns-battlegrounds-pubg-oyun-steam-sdn-02.jpg

Oyun aynı anda 970 bin kişi tarafından oynanmasıyla önceki rekorunun çıtasını yükseltirken, geçtiğimiz ay ilk büyük etkinliği PUBG Invitational’ı da başlattı. Bu etkinlik ise Twitch üzerinden 536 bin izleyici toplarken, PandaTV’de ise 5.6 milyonu gördü.

Eylül ayındaki resmi çıkışı kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla ertelenen PUBG, eğer 6 ayda bu kadarını başardıysa çıktığında neler olacak çok merak ediyoruz.

:: PlayerUnknown’s Battleground oynuyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  06.09.2017 / 14:16:27

  Pabci pabci pabci

  YANITLA
 • SDN Okuru
  06.09.2017 / 10:12:05

  ya oyun mantığı güzel eğlenceli ama.sistem opti. baya sıkıntı. 16 ram yetmiyor felan.oyun sürekli takılıyor

  YANITLA