ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Samsung Gear Sport Sızdırıldı!

Giyilebilir cihazlara büyük yatırım yapan Samsung'un yeni akıllı saati ortaya çıktı. Sertifikasyon sürecinde sızdırılan Samsung Gear Sport, bakalım neye benzeyecek?

12.08.2017 / 16:00
Samsung Gear Sport Sızdırıldı!

Giyilebilir cihazlar arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan Samsung, bu konuda çalışmalarına Gear Sport ile hız kesmeden devam ediyor. Melez bir akıllı saatle karşımıza çıkacağı söylenen Samsung’un yeni cihazından ilk sızıntılarda gelmeye başladı.

İşte Samsung Gear Sport!

Daha önceleri Samsung’un melez bir akıllı saat üzerinde çalıştığı gündemde düşmüşken, şirketin spor ve günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak tek bir cihaz geliştirme çabasında olduğu konuşulmuştu.

FCC sertifikasını alırken karşımıza çıkan Gear Sport ise bahsedilen melez cihaz olabilir. Keza şematik çizime baktığımızda cihazın arka tasarımını görüyoruz. Bu çizimden yola çıkarak cihazın yuvarlak bir tasarıma sahip olacağını söylemek mümkün.

17-08/12/samsung-gear-sport-sdn.jpg

Şu zamana kadarsa Samsung spor odaklı cihazlarını Gear Fit serisi adında çıkartır ve dikdörtgen şeklinde bir tasarımla sunardı. Dolayısıyla Gear Sport ismine sahip olan bu yuvarlak ekranlı yeni akıllı saatin, Gear Fit ve Gear S serisi özelliklerini bir arada sunacak bir model olma ihtimali yüksek.

Dahili Bluetooth ve Wi-Fi alıcıları olacak olan Gear Sport için şimdilik bildiklerimiz bu kadar. İlerleyen günlerde Samsung Gear Sport’la ilgili gelişmeler yaşandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

:: Samsung Gear Sport hakkındaki düşünceleriniz neler?

SDN - ShiftDelete.Net

Teknoloji tutkunu olan Bekir Can, mobiliteye ayrıca bir ilgi duyuyor. Bir süredir teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazan Bekir Can, aynı zamanda müziğe oldukça ilgili.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  13.08.2017 / 08:44:23

  tam bir efsane asik oldum görünüsüne

  YANITLA
 • SDN Okuru
  12.08.2017 / 18:23:33

  Muazzam gözüküyo

  YANITLA