ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Televizyon Satın Alma Rehberi

Yeni televizyon almak istiyorsunuz ama ne alacağınıza karar veremiyor musunuz? Güncel teknolojiler iyi ve kötü yönleriyle burada!

02.05.2009 / 19:59
Televizyon Satın Alma Rehberi

Her ne kadar devir video paylaşım devri olduysa da televizyonun yeri asla hayatımızdan silinmeyecek gibi görünüyor. En azından bizim ömrümüz vefa etmez. Hal böyle olunca ve evde sinema keyfi için projeksiyon yerine düz panelli televizyonlar daha revaçta olunca piyasanın oldukça kızıştığını görebiliyoruz. Peki ne tür bir televizyon almak gerekiyor?Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  03.05.2009 / 18:49:02

  oha ! bunu herkes yer.üç öğün birer hurma yiyenler var.

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.05.2009 / 17:15:35

  Arkadaşlar kısaca söyleyeyim; 1-Kendinize sinema sistemi yapmak istiyorsanız.Sadece sinema için kullanacasanız plazma tv alın. 2-Günlük hayatta TV kullanacaksanız CRT yada LCD ekran TV alınız. Plazma Tv nin kullanma süresi öteki çeşitlere göre(CRT,LCD...) düşüktür.Ama görüntü performansı olarak en iyisidir. Projeksiyon ve Projeksiyon TV de Kullanma süresi dşüktür. Gözü öteki TVlere göre daha fazla bozar. Bu nedenle projeksiyon tv leri evinize işyerlerinize sokmayın.SAYGILARIMLA İYİ GÃœNLER

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.05.2009 / 15:09:49

  Tüplü TV'lerin verdiği SD yayın kalitesini maalesef diğer hiç bir sistemde izleme şansımız yok,bakın fotoğrafçılar niçin stüdyolarında hala CRT monitör kullanır.Sevgiler

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.05.2009 / 10:11:06

  Aydınlatıcı açıklamalar olmuş.Teşekkür ediyoruz

  YANITLA
 • SDN Okuru
  03.05.2009 / 08:56:02

  İkisi arasındaki fark az, değil mi? derken hangisinin led hangisinin lcd olduğunu belirtmediğiniz gibi birde fotoğrafın orjinal haline bakmamıza izin vermiyorsunuz. Sitenizde en çok eleştirdiğim konulardan biri fotoğrafların orjinal haline bakamamamız.

  YANITLA