ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Turkcell'den Sürpriz Kampanya

Bireysel hat sahibi aboneleri için web sitesi üzerinden yeni bir kampanya başlatan Turkcell, “Günün Fırsatı”nı yakalayan müşterilerini bedava dakika, kontör ve SMS yağmuruna tutuyor.

09.02.2009 / 13:14
Turkcell'den Sürpriz Kampanya

Turkcell, bireysel hat sahibi müşterileri için sürprizlerle dolu bir kampanya başlattı. Hafta içi her gün www.turkcell.com.tr adresinde, farklı saatlerde, ‘Günün Fırsatı’nı yakalayan Turkcell aboneleri bedava dakikalar, kontörler ve SMS’ler kazanıyor.
 
Hafta içi her gün rastgele bir saatte, Turkcell web sitesinde çıkacak olan günün teklifine, maksimum katılımcı adedine ulaşılana kadar kayıt yapılabilecek. Limit dolduğunda kayıtlar kapatılacak ve ertesi gün www.turkcell.com.tr’den yeni bir teklif sunulacak.

Teklifler Başladı

Şubat’ın ilk haftasında başlayan ‘Günün Fırsatı’nda şimdiye dek sunulan ve yoğun ilgiyle karşılanan tekliflerden bazıları şunlar oldu;

3 TL'ye günde 8 saat bedava’ fırsatını yakalayarak kayıt olan ilk 1000 faturalı abone, 3 TL'ye günde 8 saat bedava konuşma hakkına sahip oldu. 

25 kontöre 500 kontör!’ fırsatını yakalayan ilk 1.000 Hazır Kartlı, 25 kontör karşılığında tam 30 gün boyunca kullanabileceği 500 kontör kazandı.

3000 SMS bedava!’ fırsatına kayıt olan ilk 1000 kişi, aylık 3000 SMS bedava sahibi oldu.
5 TL'ye hafta sonu paketi’ne kayıt olan ilk 1000 faturalı Turkcell’li ise hafta sonu 5 TL'ye toplam 14 saat bedava konuşma hakkını kazandı.

“Günün Fırsatı”nda sürprizler bu kadarla sınırlı kalmayacak, Turkcell internet sitesinden müşterilere her gün yeni bir teklif sunacak.

Kampanyaya Katılmak Çok Kolay

Bireysel hat sahibi faturalı ya da Hazır Kartlı Turkcell’lilerin katılabileceği; farklı ses, SMS, MMS ve içerik servislerinden tekliflerin sunulduğu kampanyaya katılım SüperŞifre ile yapılabilecek. Başvurular, www.turkcell.com.tr bireysel ana sayfasında yer alan katılım alanından kabul edilecek. 

13 Mart 2009 tarihine kadar devam edecek olan kampanyaya katılım,  bir GSM numarası ile aynı gün içinde en fazla bir kez, tüm kampanya süresince ise en fazla 3 kez yapılabilecek. 

:: Cep telefonu hattınızı değiştirmeyi düşünüyormusunuz?

Yazan: Gökhan Saltık
SDN - ShiftDelete.Net

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  11.02.2009 / 00:04:03

  kampanyaya katılmak için tıkladığınızda başka sayfaya yönlendirme yapıyor.başkasında da böyle oldumu acaba?

  YANITLA
 • SDN Okuru
  09.02.2009 / 22:15:07

  komik ya başka bişey değil 1 günde 50 kont ne demek bu krizde ben 3 aydan 3 aya yüklüyorum arıcak olan beni arıyor.Zaten işi olan arıyor e yani gereksiz bana göre bu kampanyada

  YANITLA