ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Yeni Samsung Gear 360 göründü!

Samsung tarafından piyasaya sürülen ve çok beğenilen Gear 360'ın yeni sürümü hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Cihazın ilk görüntüsü ve bilgileri FCC tarafından ortaya çıkarıldı!

16.03.2017 / 22:00
Yeni Samsung Gear 360 göründü!

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Samsung Gear 360, oldukça iyi tepkiler almış ve büyük bir başarı elde etmişti. Mobil pazarda artık alışık olduğumuz üzere her yıl yenilenme koşuluna Gear 360 kamera da ayak uyduracak gibi.

Next Gear 360 geliyor!

Çünkü FCC'nin ortaya çıkardığı görseller yeni Samsung Gear 360'ı da "Next Gear 360" adı altında tanıtmış oldu. 

Samsung'un üzerinde çalıştığı bu model, Gear 360'ın biraz daha kullanışlı duruma getirilmiş hali gibi görünüyor. Özellikle tutmak için bir bölüme sahip olması ve üzerinde de tetik benzeri bir düğmenin yer alması, günlük kullanımda herkesi daha rahat ettireceğe benziyor.

Görseller FCC tarafından listelendiği için doğal olarak herhangi bir teknik özellik belirten ibare ne yazık ki bulunmuyor. Bu yüzden de yeni Gear 360'ın teknik detaylarına maalesef göz atamıyoruz.

Yine de cihazın eskiye oranla daha küçük boyutlarda olacağını da belirtelim ve haberimizi noktalayalım.

:: Samsung Gear 360 kullanıyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    17.03.2017 / 06:06:43

    gear mear anlamam. geçen samsunggun akıllı saatini gördük, gözlerimiz açıldı. dehşet güzel ama 1250 tl bir akıllı saat için çok bence. 3500 tel 1250 saat. o kadarda zengin değilim :)

    YANITLA