Okunma

1 Mayıs Krizi Çözüldü


30 Nisan 2009 Perşembe 14:32
1 Mayıs Krizi Çözüldü

Ama Taksim’e yapılan bu ziyaret internet üzerinde. Dört yıl önce kurulan bombasızpankart.com, son günlerde harareti yükselen Taksim’de toplantı tartışmasına sanal bir çözüm buldu. O günü Taksim meydanında geçirmek isteyenler siteye girip istedikleri pankartı seçebilecek ve meydanda istediği yerde durarak mesajını aktarabilecek.

Siteyi kuran D4D şirketinin Proje Yönetmeni Selçuk Safçı, “Dört yıl önce kurduğumuz bombasizpankart.com sitesini alternatif ve keyifli bir mesaj paylaşım sistemi olarak tasarladık. Böyle özel günler ve durumlar içinde ek bölümler ve fonksiyonlarla geliştiriyoruz. Sitemizi 1 Mayıs için de tüm çalışanların dileklerini kamuoyuna duyurabilecekleri güvenli bir platform haline getirdik. Sürprizlerimiz devam edecek” yorumunu yaptı.

:: Sanal pankartınızda ne yazmasını istersiniz?

Bilgi için: bombasizpankart.com
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 1 Mayıs Krizi Çözüldü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 1 Mayıs Krizi Çözüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 1 Mayıs Krizi Çözüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "