Okunma

100’üncü Kişiye 1 Yıl İnternet Hediye


29 Eylül 2009 Salı 14:27
100’üncü Kişiye 1 Yıl İnternet Hediye

İlköğretim 1. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrencilerin eğitim hayatını kolaylaştırmak için hazırlanan “SüperSınıf”la çocuklar; evden eğlenerek, sıkılmadan, okuldaki derslerini tıpkı öğretmenleri anlatıyormuşçasına, sesli ve görsel animasyonlarla bilgisayar başında tekrar edebilecekler.

Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, derslerini kapsayan “SüperSınıf“; öğrenci ve velilere sesli, görsel ve etkileşimli bir içerik sağlıyor. SüperSınıf’ın içeriği, Superonline-Okulistik işbirliği ile öğrencilere kapsamlı bir şekilde sunuluyor.

 

Kampanya kapsamında “SüperSınıf” satın alan her 100’üncü kişi, 1 yıl boyunca hediye internet kullanımı kazanacak.

 

“SüperSınıf”a üye öğrenciler; sesli ve görsel konu anlatımları, yardımcı elektronik ders kitapları, eğitsel bilgisayar oyun ve etkinlikler, yeni öğretim programlarına uyumlu on binlerce çözümlü soru ve yılda sekiz defa yapılan on-line SBS değerlendirme sınavı uygulamalarından yararlanabiliyor.

Superonline üyelerine aylık 5 TL veya yıllık 36 TL‘lik avantajlı fiyatlarla sahip olunabilecek “SüperSınıf“a üye olmak isteyenlerin www.superonline.net/supersinif‘ı ziyaret ederek gerekli işlemleri gerçekleştirmeleri yeterli olacak.

:: SüperSınıf öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 100’üncü Kişiye 1 Yıl İnternet Hediye konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 100’üncü Kişiye 1 Yıl İnternet Hediye ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 100’üncü Kişiye 1 Yıl İnternet Hediye ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "