Okunma

256 GB’lık Yeni USB Bellek


19 Şubat 2010 Cuma 23:00
256 GB’lık Yeni USB Bellek

Bilgisayarla ilgilenen hemen herkesin cebinde en az birer tane yer alan USB belleklerin kapasiteleri her geçen gün artıyor.

Bu cihazların dünya çapındaki en büyük markalarından biri olan Kingston, cebimizde taşıyabileceğimiz veri miktarını olabildiğince artırmaya kararlı gözüküyor.

Kingston, DataTraveler 310 adını verdiği yeni model ile birlikte, 256 GB’lık veriyi cebimizde taşımamıza olanak tanıyacak. Firma daha önce yine aynı kapasitede olan DataTraveler 300 modelini piyasaya çıkarmıştı. Bu yeni model, ondan daha hızlı olacak.

256 GB’lık USB belleğin fiyatı 1100 $

Bu fiyat cepte delik açar

Firmanın belirttiğine göre 25 MB/sn okuma ve 12 MB /sn yazma hızına sahip olan cihazın içine 54 adet DVD ya da yaklaşık 50 bin adet JPEG formatlı resim koyulabiliyor.

256 GB’lık kapasiteye sahip olan DataTraveler 310′un fiyatı da aynı kapasitesi gibi büyük. Ürünün piyasaya çıkış fiyatı 1100 $ olarak belirlenmiş.

:: Sahip olduğunuz en geniş kapasiteli USB bellek kaç GB?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “256 GB’lık Yeni USB Bellek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yuh ötesi ulen en pahallı leptop o kadar deil

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Fiyat o kadar da olmamalı. Çüş yani

  3. SDN Okuru dedi ki:

    VAYY ANASINII BEE…..

" 256 GB’lık Yeni USB Bellek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 256 GB’lık Yeni USB Bellek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 256 GB’lık Yeni USB Bellek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "