3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler


25 Mart 2021 Perşembe 12:30
ABONE OL
3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler

Piyasada çok sayıda elektrikli süpürge modeli tüketicilere sunuluyor. Ancak bazı cihazlar özellikleri ile öne çıkıyor. Bu kapsamda sizler için 3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürge listesini hazırladık.

Derlediğimiz ürünlerin öne çıkan yeteneklerini de açıkladık. Ayrıca elektrikli süpürge seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli sorusunun yanıtını verdik.

Elektrikli süpürge alırken nelere dikkat edilmeli?

Her ürün grubunda olduğu gibi elektrikli süpürgelerin de çeşitli varyasyonları var. İlk olarak cihazların tasarımı, yapısı bakımından farklılıklar görüyoruz. Ancak bu konuda bir öneri vermek doğru olmaz. Tüketicilerin ihtiyacına ve zevkine bağlı olarak karar vermesi gerekir.

Süpürgeleri birbirinden ayıran önemli kriterlerden biri toz torbasıdır. Günümüzde; toz torbalı, toz torbasız ve sulu modeller karşımıza çıkıyor. Bu noktada çoğunluk tercihini toz torbasız cihazlardan yana kullanıyor.

Toz torbasız ürünlerde, temizlik sonrasında hazne kolayca boşaltılabiliyor ve yıkanabiliyor. Dolayısıyla 3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler listemizde de bu tip makineleri seçtik.

Makinenin toz kapasitesine de dikkat etmek lazım. Eğer büyük bir eviniz varsa, toz kapasitesi yüksek ürünleri tercih etmeniz size kolaylık sağlayacaktır.

Diğer yandan süpürgeler için en önemli kriterin emiş gücü olduğunu belirtelim. Daha iyi bir temizlik için yüksek emiş gücü şartlardan biridir. Dolayısıyla makinenin motor gücüne dikkat etmek gerekiyor.

Motor hacminin ise küçük olması avantajdır. Emiş gücü yüksek ve motor hacmi küçük cihazlar daha sessiz çalışır.

Tavsiye edilen tüm ürünleri görüntülemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler

Hazırladığımız listedeki ürünleri açıklamaya nispeten uygun fiyatlı olanlardan başlayalım. Bu kapsamda ele alacağımız ilk ürün Grundig VCC 7870 olacak.

Grundig VCC 7870

Derlediğimiz ürünler arasında fiyat performansıyla öne çıkmayı hedefleyen makine, 750 W motor gücüne sahip. Süpürge emiş gücüyle tüketicileri memnun edecektir.

Diğer yandan toz torbasız yapıya sahip ürün, bu noktada pratik bir kullanım da sağlıyor. Temizlik sonrasında makinenin haznesi kolayca temizlenebiliyor. Toz kapasitesine baktığımızda ise 2.7 L değerini görüyoruz.

Toz partiküllerine karşı alerjisi olan kişiler için de bu cihaz cazip olabilir. Çünkü üründe HEPA filtre var. Bu sayede makine, ince toz partiküllerini yakalıyor ve havadan arındırıyor.

Ürünün avantajlarının yanı sıra filtre temizliği konusunda tüketicilerin bir kısmında olumsuz görüş var. Makinenin filtresinin sık temizlenmesi gerektiğinden dolayı bazı kullanıcılar cihazdan memnun değil. Bu durumu da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Philips PowerPro City FC9331/07

3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler listemizdeki bir diğer ürün Philips markasından. Cihaz 650 W motor gücüne sahip, iyi çekim gücüyle birlikte kompakt da bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla makinenin pratik bir kullanımı var.

Cihazın kolaylık açısından bir diğer avantajı da toz torbası olmaması. Temizlik sonrasında hazne basitçe temizlenebiliyor. Aynı zamanda ürünün toz kapasitesi de 1.5 L.

Toza alerjisi olan kişilere cazip gelecek temizlik filtresi de makinede mevcut. Bu filtre sayesinde cihaz, ince tozların yüzde 99,9’ünü topluyor.

Diğer yandan ürünün uzun kullanımda çekim gücünün zayıfladığını söyleyen tüketiciler de var. Ancak bu yönde görüş belirten kişilerin sayısının az olduğunu belirtelim. Ayrıca uzun kullanım sonucunda çekim gücünün azalması sorununa, bazı kullanıcılar filtre değiştirerek çözüm bulduğunu açıklıyor.

Electrolux PC91-GREET Pure C9

Yukarıda açıkladığımız ürünlerin ardından 3000 TL altı en iyi süpürgeler listemizde bin lira barajının üstündeki cihazlara geçiyoruz.

650 W motor gücüne sahip süpürge, çekim gücüyle tüketicilerin büyük çoğunluğunu memnun etmeyi başardı. Ayrıca sızdırmaz filtrasyon sistemine sahip ürün, temiz havanın salınımına yol açıyor.

Diğer yandan marka, cihazdaki filtrelerin ömürlük olduğunu belirtiyor. Uzun kullanım için önemli bir avantaj olduğunu ifade edelim.

Toz torbasız yapıya sahip makine, bu yönüyle de pratikliğini öne çıkarıyor.

Dyson Big Ball Allergy 2

3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler derlememizde en dikkat çeken ürünlerden biri Big Ball Allergy 2 oldu. Ancak cihazın fiyatı da listemizin zirvesinde yer alıyor.

Süpürge adından da anlaşıldığı üzere alerjisi olan kişileri için ayrıca öne çıkıyor. Yenilikçi Hepa filtresi ile bakteri, toz ve partikülleri yok ediyor. Aynı zamanda ürün, astım ve alerji dostu dostu ürün sertifikasına sahip.

3000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler

600 W motor gücüyle tüketici karşısına çıkan cihaz, kullanıcıların büyük çoğunluğunu çekim gücüyle memnun ediyor.

Toz torbasız makinenin hazne temizliği için de ekstra olarak pratik bir yöntem var. Haznenin otomatik yapısı sayesinde biriken kirleri çöpe daha az zahmetle boşaltabilirsiniz.

Anlattığımız ürünlerin yanı sıra seçtiğimiz ancak haberimizde yer vermediğimiz cihazlar da var. Aşağıdaki bağlantıdan 3000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler listemizin tamamını görebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin fiyat bilgisine de aynı bağlantıyla ulaşabilirsiniz.

Tavsiye edilen tüm ürünleri görüntülemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
yazarDeniz Keskin

1998 yılında doğan Deniz Keskin, medya alanına ilk adımını Aydın Doğan Lisesi’yle attı. İlk deneyimini Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak kazandı. Marmara Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor ve SDN bünyesinde çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
sequ
sequ
24 gün önce

Paranız cebinizde kalsın istiyorsanız burayı okuyun!!!!!
Sadece DYSON kesinlikle tavsiyemdir. Diğer süpürgeleri alır, 5-10 yıl kullanılırsınız. Fakat, DYSON alırsanız 20 sene garanti veririm size. Elimde hortumu ve başlığı 3 kez değişmiş eski bir modeli mevcut. 24 yıllık süpürgesi var. Ama motoru hala canavar gibi çalışıyor. Para verme derdinden kurtulmuş olacaksınız.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
23 gün önce

Electrolux mükemmel 👍

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
23 gün önce

Roventa ödüllü modelini aldım gece 2 de bile çalıştırsanız kimse anlamıyor çalıştığını. Silence Force Cyclonic. 3000 lira altı bulabileceğiniz en iyi süpürge.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
23 gün önce

miele ve dyson gerisi yalan. nilfisk de 3 sırada gelir.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
23 gün önce

Süpürge aldım

" 3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3.000 TL altı en iyi elektrikli süpürgeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Ali Babacan ile gençleri ve teknolojiyi konuştuk Ali Babacan ile gençleri ve teknolojiyi konuştuk
  2. 2 HES kodu göstermeye son: HES kodumuzu bastık! HES kodu göstermeye son: HES kodumuzu bastık!
  3. 3 Uygun fiyatlı kulaklık Philips TAH4205 inceleme! Uygun fiyatlı kulaklık Philips TAH4205 inceleme!
  4. 4 Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge inceleme! Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge inceleme!
  5. 5 Huawei MateBook X Pro 2021 kutu açılışı Huawei MateBook X Pro 2021 kutu açılışı
  6. 6 Videolara yaptığınız kötü yorumlarınızı okuyorum Videolara yaptığınız kötü yorumlarınızı okuyorum
  7. 7 Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 11 Lite kutu açılışı Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 11 Lite kutu açılışı
  8. 8 Homend Alex Akıllı Robot Süpürge inceleme! Homend Alex Akıllı Robot Süpürge inceleme!
  9. 9 Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli
  10. 10 9 yıllık Samsung Corby inceleme! 9 yıllık Samsung Corby inceleme!