Okunma

3D Dünyası Kampanyaya Girdi


05 Kasım 2010 Cuma 09:22
3D Dünyası Kampanyaya Girdi

Sony, daha fazla tüketicinin 3D deneyimini eksiksiz bir şekilde yaşaması için 5 Kasım – 15 Kasım 2010 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatlarla dolu bir kampanya başlattı (Ve Huzurlarınızda PlayStation Telefon).

Kampanya boyunca herhangi bir model 3D BRAVIA  TV satın alan herkes, PS3 oyun konsolu, BDV-E370 veya BDV-F500 ev sinema sistemi, BDP-S470 Blu-ray Disc  oynatıcı ya da  DSC-TX9 fotoğraf makinesinden birini hediye olarak seçebiliyor.  

Film izleyin, oyun oynayın, fotoğraf çekin ve hepsi 3D olsun!

 

Sony’nin yarattığı 3D dünyası; filmden oyuna, fotoğraftan kendi içeriğinizi yaratmaya kadar 3 boyutlu olarak denemek istediğiniz çok zengin seçenekler barındırıyor. Sony High Definition 3D TV, eski moda 3D’nin yanına dahi yaklaşamayacağı canlı ve doğal görüntülerle olağanüstü gerçekçi bir deneyimi evinize getiriyor.

Ayrıca 2D içerikleri de son derece kaliteli görüntüler eşliğinde sunuyor. 3D BRAVIA TV’ye eklenen bir 3D Blu-ray Disc  oynatıcı veya 3D ev sineması sistemi, TV izlemeyi sizi içine çeken yepyeni bir deneyime dönüştürüyor.

Panoramik Çekim ayrıcalığı sunan DSC-TX9, 3D TV’nizde seyredebileceğiniz harika 3D fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Çok Açılı Çekim, fotoğraf makinesi ekranını bir yandan öteki yana kaydırarak 2 boyutlu bakabileceğiniz 3D benzeri harika efektler oluşturuyor.

 

:: Yakın zamanda 3D LCD almayı düşünüyor musunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3D Dünyası Kampanyaya Girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3D Dünyası Kampanyaya Girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3D Dünyası Kampanyaya Girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "