Okunma

3D Duvar Kağıtları


02 Mayıs 2011 Cumartesi 11:30
3D Duvar Kağıtları

Görselliğin her alanda karşımıza çıktığı şu günlerde, sürekli bilgisayar başında çalışan kullanıcıların gündelik rutin içinde ele alabilecekleri güzel bir değişiklik olan duvar kağıtları, çalışma alanlarının tazelenmesi anlamına geliyor. Saatlerce karşısında oturduğumuz ekranda daha renkli ve canlı sahneler görmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz duvar kağıtlarını indirerek kullanabilirsiniz.


Orijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrijinalini görmek için resmin üzerine tıklayın

:: En beğendiğiniz duvar kağıdını bizimle paylaşın.

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}


yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

3 yorum - “3D Duvar Kağıtları”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  lg telefonlardan uzak durun kitleniyor ben ve arkadaşım aldık
  o 6 defa servise gönderdi ben hale iade için ugraşıyorum sonuç alamadık uzak durun lg telefonlardan

 2. SDN Okuru dedi ki:

  çok gü***** sağlık.bir site nasıl güncel tutulur,nasıl unutturulmaz bunu çok güzel ***** helal olsun ***** diliyorum.

 3. virtual worms dedi ki:

  Teşekkürler Masaüstü hastalığım var hergün değiştiririm

Yorum yazın

Geri bildirim