Okunma

PDF’leri Hızlıca Kopyalayın


02 Mart 2010 Salı 10:07
PDF’leri Hızlıca Kopyalayın

PDF dosyalarında bulunan metinleri bir PDF görüntüleyici aracılığıyla açmak, ardından metinleri kopyalayıp herhangi bir metin dosyasına kopyalamak. İşte bu işlemlerin hepsini tek bir program ile saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

A-PDF Text Extractor adındaki ücretsiz bir yazılım ile tek yapmanız gereken PDF dosyanızın kaynağını vermek ve ardından beklemek. İstediğiniz yere metin dosyası olarak metinleri gönderen bu yazılım PDF dosyaları ile fazla uğraşanların oldukça işine yarayacak türden.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın.

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: A-PDF
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PDF’leri Hızlıca Kopyalayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PDF’leri Hızlıca Kopyalayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PDF’leri Hızlıca Kopyalayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "