A3 Teknolojisi A4 İle Birleşti


19 Ekim 2010 Salı 11:36
A3 Teknolojisi A4 İle Birleşti

Dakikada 30 sayfaya kadar renkli ve siyah-beyaz yazdırma, fotokopi, tarama ve faks özelliklerine sahip bizhub C35, 1,5 GB standart RAM, 120 GB Harddisk ve Gigabit Ethernet özelliği ile yüksek verim sunuyor (Yoğun Baskı İhtiyacı Olan Kurumlar İçin: OKI B700).

Emperon V.5.5 teknolojisi sayesinde bir çok güncel işletim sistemleri ve yazılımlarla  uyum içerisinde çalışan Konica Minolta bizhub C35, aynı zamanda Simitri HD tonerleriyle metin çıktılarının net, görsellerin  ise yüksek kalitede çıkmasını sağlıyor.

 

A3 teknolojisini A4 ile birleştiren yeni Konica Minolta bizhub C35, düşük gürültü seviyesi ve 39 kiloluk küçük gövdesiyle ufak grupların iletişim ihtiyacını kusursuzca karşılıyor.

 

Çok Fonksiyonlu Baskı Sistemi olarak  mükemmel kullanım olanağı tanıyan Konica Minolta bizhub C35, ağ ortamında bilgi güvenliğini korumanın yanı sıra mevcut A3 sistemlerini tamamlayarak, tüm cihazların merkezden yönetimine imkân tanıyor.

ISO 15408 EAL3 güvenlik sertifikasına sahip olan cihaz kullanıcılarına istedikleri yetkilendirme profilinde oluşturulmuş bir kimlik kartı ile giriş yaparak işlem yapma imkanı tanıyor; bu sayede kullanıcıların bilgi ve belgelerinin gizliliği yüksek derecede korunmuş oluyor.

Bizhub C35’in yenilikçi bir diğer özelliği, kullanımı kolay ve kişiselleştirilebilen menüye sahip, ayarlanabilir, dokunmatik renkli ekranı. Hareketli mekanizmalı, 4.3 inç renkli LCD paneli ile oldukça pratik olan bizhub C35’i istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi fotoğrafınızı ekleyebilir, sık kullandığınız işlemler ve özel gereksinimlerinize göre ekran panelini düzenleyebilirsiniz.

:: Konica Minolta ürünlerle olan deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" A3 Teknolojisi A4 İle Birleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere A3 Teknolojisi A4 İle Birleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda A3 Teknolojisi A4 İle Birleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  2. 2 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  3. 3 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  4. 4 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  5. 5 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  6. 6 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  7. 7 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  8. 8 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  9. 9 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  10. 10 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?