Okunma

ABBYY PDF Transformer v3.0


18 Haziran 2009 Perşembe 09:44
ABBYY PDF Transformer v3.0

Yeni versiyonun getirdiği en büyük teknolojik yenilik; dosyaların PDF’e çevriminde çok daha güçlü ve kaliteli olması. ABBYY’nin, Adaptive Document Recognition Technology (ADRT) ürünü ile PDF Transformer 3.0; mantıksal dosya yapısının yeniden oluşturulması, metin akışı ve çoklu sayfaya sahip dokümanların PDF’e çevrimi sırasında içerik ile format tutarlılığını sağlıyor.

Yeni versiyon; PDF çevriminin yanı sıra, PDF dokümanlarının oluşturulması ve düzenlenmesi konusunda da kullanıcılara büyük esneklik getiriyor. Ayrıca, gizlilik derecesinde bilgiler içeren PDF dosyalarının uzun süre güvenli bir şekilde korunması, yayımlanması, arşivlenmesi, zaman damgası yaratılması, PDF sıkıştırma teknikleri ve dosyaların PDF/A formatında arama yapılabilir özellikte kaydedilmesi gibi gelişmiş özellikler de sunuyor.

ABBYY’nin üstün teknoloji ürünü Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisi ile PDF Transformer; dosyaları tam doğrulukla, 184 dil destekli, düzeltilebilir (editable) PDF dosyalarına dönüştürüyor. Ayrıca Microsoft Office uygulamalarıyla tam entegre olarak, kullanıcıların tek bir tıkla PDF dosyaları oluşturabilmelerine de imkan sağlıyor.

Doküman Yapısı ve Formatını Yeniden Oluşturma

ABBYY’nin ADRT teknolojisi ile, PDF Transformer 3.0; çoklu sayfalardan oluşan dokümanı, ayrı ayrı sayfalar yerine tek bir format olarak işler ve Microsoft Office’in doğal sayfa yapılandırma sistemini birebir uygulayarak (başlık, son sayfa, fontlar, sitiller, dipnotlar, sayfa numaraları, başlıklar) en uygun şekilde dönüştürüyor.

Güçlü MRC Sıkıştırma ve PDF/A Desteği

ABBYY PDF Transformer 3.0, Office dokümanlarının ve sadece imaj içeren PDF dokümanlarının aranabilir PDF/ A formatında uzun dönem saklanabilecek özellikte olmalarını sağlıyor. Yeni MRC sıkıştırma teknolojisiyle de kullanıcılar, PDF dosyalarının boyutlarını on kata kadar azaltarak depolama alanından büyük kazançlar sağlayabilir.

Hassas Verilerin Basımı

Kamu kuruluşları, finansal hizmet sunan firmalar, sağlık ve iş alanındaki müşteriler; PDF dokümanı üzerinde hem metin hem de imaj katmanlarındaki hassas bilgileri ayrıştırarak basabilirler.

Damgalama ve Kesin Damgalama

PDF Transformer ile bir kullanıcı kolaylıkla damgalama yöntemini kullanarak yazım haklarına ya da doküman statüsüne göre özelleştirilmiş herhangi bir metin, pozisyon ya da renk ile dokümanı damgalayabilir. Yeni kesin damgalama (bates stamping) özelliği ile de tanımlama, koruma ve kıymetli dokümanlar için otomatik artımlı numaralandırma sağlar.

En Geniş Dil Desteği

ABBYY PDF Transformer’ın yeni versiyonu; 184 farklı dil desteğiyle, dokümanları tam doğrulukla tanımlar ve ayrıştırır. Latin, Kiril, Yunanca, Ermenice, İbranice, Çince, Japonca ve Thai dilleri de bunlara dahil.

ABBYY PDF Transformer 3.0; kayıtlı kullanıcılar için ABBYY Screenshot Reader adlı ek bir uygulama ile birlikte gelmektedir. Ekran üzerindeki görüntüyü ya da metni, hızlı ve kolayca yakalamak için geliştirilmiş bir uygulamadır.

:: PDF formatını kullanıyor musnuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ABBYY PDF Transformer v3.0 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ABBYY PDF Transformer v3.0 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ABBYY PDF Transformer v3.0 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "