Adım Adım Çizim Öğrenin


17 Kasım 2008 Pazartesi 16:59
Adım Adım Çizim Öğrenin

ABC Drawing School yazılımının Animals, Birds, Dinosaurs, Vehicles, Christmas, Flowers olmak üzere 6 adet versiyonu bulunuyor. Bu versiyonların ayrı olarak hazırlanan kurulum dosyalarına buradan ulaşabilir ve hangi alanda çizimler yapmak istiyorsanız dilediğinizi indirebilirsiniz.

Resmi Seçin Yola Koyulun

Programın kurulumunu yaptıktan sonra Select Picture kısmından adım adım çizeceğiniz bir objeyi belirliyorsunuz. Ardından açılan ufak penceredeki beyaz düzlem üzerinde ilk örnek çizimler belirmeye başlıyor. Aynı çizimleri çeşitli araçlarla size ayrılan bölümde benzetmeye çalışıyorsunuz. Her bir adımın ardından Next diyerek yeni bir adıma geçiş yapıyorsunuz. En son renklendirme işlemlerinin de ardından çalışmanızın son halini görebilir ve programın size verdiği örnek dosya ile karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca çizimlerinizi Print butonuna tıklayarak doğrudan yazıcınıza gönderebilirsiniz.

 

Programın bu sürümü ücretsiz olarak kullanıcılar tarafından indirilebiliyor. Ancak programın içerisindekilere ek olarak 40’dan fazla örnek çizim dosyalarına sahip olmak isterseniz her kategori için 17,95 dolar ödeyerek bir üst versiyonu satın alabilirsiniz.

İndirin

Bu sayfadan oluşturmak istediğiniz çizimlerin kategorisini belirledikten sonra Download bölümünde yer alan bağlantılardan birine tıklayarak indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

:: Hemen daha kaliteli çizimler yapmaya başladınız mı?

Bilgi için: ABC Ware
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adım Adım Çizim Öğrenin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adım Adım Çizim Öğrenin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adım Adım Çizim Öğrenin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "