Okunma

AcademyTech IP-Ses Uzmanları Yetiştirecek


26 Ekim 2010 Salı 09:54
AcademyTech IP-Ses Uzmanları Yetiştirecek

Türkiye’deki ilk ve tek Cisco Learning Solution Partner (CLSP) unvanına sahip olan eğitim firması olarak AcademyTech, IP telefonlar konusunda yaşanan uzman teknik personel ihtiyacına cevap vermek amacıyla 5 gün süren bir IP Ses Uzmanlığı eğitimi düzenliyor.

 

5 gün sürecek eğitimin bedeli 2 bin 450 TL.

 

AcademyTech’in düzenlediği IP-Ses Uzmanlığı eğitimine katılanlar Cisco’nun CallManager olarak da bilinen Cisco Unified Communications Manager ve üzerine Unified Communications Contact Center Express platformlarını ve IVR/Sesli yanıt sistemlerini kurmayı, işletmedeki uygulamalar ile ses altyapısının entegrasyonunu (CTI – Computer Telephony Interface) öğrenecekler.

Bu konulara ek olarak eğitim IP tabanlı ses iletişiminde önemli olan üçüncü parti SIP serverları, H323 Gateway’leri ve Gatekeeper kurmayı da kapsıyor.

Bu eğitim, telekom operatörleri gibi temel işi ses iletişimi olan kurumların çalışanlarının yanı sıra sistem entegratörleri ve KOBİ’lere destek veren firmaların çalışanları açısından da önemli bir yetkinlik sunuyor. Eğitime Cisco IP telefonu kullanan firmaların bilgi işlem uzmanları da katılabiliyor.   

:: En çok hangi eğitimlere ilgi duyuyorsunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AcademyTech IP-Ses Uzmanları Yetiştirecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AcademyTech IP-Ses Uzmanları Yetiştirecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AcademyTech IP-Ses Uzmanları Yetiştirecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "