Okunma

Adobe Spark artık daha güçlü!


20 Eylül 2017 Çarşamba 09:30
Adobe Spark artık daha güçlü!

Adobe Spark hızla grafik, video ve web sayfaları oluşturmak için başarılı bir program olarak dikkat çekiyor. Son olarak sunulan daha fazla özelleştirme seçeneğiyle harika markalaştırma detayları getiren program şablonlarla her şeyi kolaylaştırıyor. Hem de artık işin sonunda Adobe Spark logosu mecburiyeti olmadan.

Adobe Spark üç adımda çözüm sağlıyor

Daha önceki ücretsiz sürümden farklı olarak, bir Spark aboneliğiyle artık kullanıcılar tüm özelleştirme seçeneklerine sahip olurken, hazırladığınız tasarımlarda Adobe Spark logosunu kaldırma şansına da sahip oluyorsunuz. Hali hazırda Creative Cloud abonesi olanlar için çeşitli ayrıcalıkların ücretsiz olduğunu da altını çizelim.

Kullanıcıların en çok talep ettiği şeyin daha fazla özelleştirme seçeneği olduğunu ifade eden Abobe, kullanıcılarını bundan mahrum bırakmamış. Özellikler geliştirilirken programın basitliği de korunmuş. Kullanıcılar, Spark ile kendi oluşturdukları bir logoyu ya da kendi logolarını yükleyip, renk seçtikten veya Spark renkleri kendi tanımladıktan sonra bir yazı tipi ailesi seçiyorsunuz. Daha sonra program anında Spark’ın grafik, video ve web sayfaları için şablonlarını önünüze seriyor.

17-09/19/adobe-spark-premium-sdn-02.png

Aboneler 20 özelleştirilebilir şablona sahipken, markaların işi oldukça kolaylaştırılıyor. Yeni ayrıcalıklı sürümde Adobe Spark logosunun yerini kullanıcıların özel logosu alabiliyor.

Spark halen ücretsiz bir program olarak kalırken, Spark’ın bu yeni yetenekler için Creative Cloud abonesi değilseniz aylık 10 dolar ya da yıllık 100 dolar ödenmesi gerektiğini belirtelim.

Adobe Spark sayfasına bu adresten erişebilirsiniz.

:: Adobe Spark kullanıyor musunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe Spark artık daha güçlü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe Spark artık daha güçlü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe Spark artık daha güçlü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "