Okunma

Age of Empires III Koleksiyon Versiyonu


08 Eylül 2009 Salı 09:55
Age of Empires III Koleksiyon Versiyonu

Microsoft Game Studios tarafından bugün yapılan duyuruya göre, Games for Windows üyelerinden en çok beğenilen oyunlardan biri olan Age of Empires’ın, “Age of Empires III: Complete Collection” isimli koleksiyon versiyonunun tüm dünyada 15 Eylül tarihinde piyasada olacağı açıklandı.

Age of Empires III: Complete Collection, içeriğinde orijinal oyun dışında “Age of Empires III: The Asian Dynasties” ve Age of Empires III: War Chiefs” isimli Big Huge Games ve Ensemble Studios tarafından Games for Windows platformu için geliştirilmiş iki eklenti paketini de içerecek. Age of Empires III: Complete Collection 49.95$’dan son kullanıcı ile buluşacak.

:: Serinin en sevdiğiniz bölümü hangisi idi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Age of Empires III Koleksiyon Versiyonu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Age of Empires III Koleksiyon Versiyonu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Age of Empires III Koleksiyon Versiyonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "