Okunma

Apple Clips uygulaması güncellendi!


03 Nisan 2019 Çarşamba 08:00
Apple Clips uygulaması güncellendi!

Apple’ın geçtiğimiz yıllarda piyasaya sunduğu fotoğraf ve video uygulaması Apple Clips, yeni özelliklere kavuştu. Söz konusu uygulamadaki yeniliklere gelin birlikte göz atalım.

Yeni filtreler, posterler ve fazlası!

Geçtiğimiz Kasım ayından beri sadece bir kez güncellenen, Apple’ın video ve fotoğraf düzenleme uygulaması Apple Clips güncellendi. Yeniliklerin arasında retro filtresi, yeni posterler, canlı başlıklar ve daha bir çok özellik var.

İşte yeni güncellemenin sürüm notları:

Videolarınıza retro video kamera görüntüsü vermek için yeni VHS kamera filtresi kullanımı

İçi dolu arkaplanlar, renkli ve klasik tasarımlar, klasik mavi VHS kayıt ekranı, Dünya Günü için özel tasarlanmış yeni posterler

Bir anda hepsinin göründüğü statik metne veya konuşuldukça her kelimenin vurgulandığı hareketli metne sahip 3 yeni Canlı Başlık stili ile başlık ve altyazı yaratma

Videolarınıza vurgu eklemek için yeni 8-bit ve 3 boyutlu olarak stilize edilmiş çıkartmalar uygulama

GarageBand ve diğer müzik uygulamalarında oluşturulmuş müzikleri Clips uygulamasına aktarma

Proje çoğaltma ve adlarını değiştirme

Projeleri AirDrop ve mail ile paylaşma, dosyalara kaydetme

ClassKit desteği ile öğrencilerin video ödevlerini öğretmenlerine gönderme

Bunlar dışında uygulama küçük hata iyileştirmeleri içeriyor. Söz konusu uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple Clips uygulaması güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple Clips uygulaması güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple Clips uygulaması güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "